Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha egy könyvnek ez lenne az...

Ha egy könyvnek ez lenne az előszava elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor ne azzal indokoljátok, hogy nem szeretitek a műfajt, mert most sokkal inkább a technikára, megfogalmazásra gondolok:


Ha most nem egy engem holtan kívánó vérfarkas állna velem szemben, eltöprengenék, hogy hogyan jutottam el idáig. Na jó, most nem arra gondolok , hogy Californiából mivel utaztam ide, Kanada északi részére, mert ez elég egyértelmű. Most inkább arra gondolok, hogy milyen elkeseredett dolgokat követtem el. És ilyenkor nem az ivásra utalok , mert pár korsó sör miatt, az embereket nem akarják farkasemberek megölni. Hanem inkább arra, hogy sikerült beleavatkoznom a farkasemberek és a damfírok közti csatába. Gratula Mia! Mondjuk, mit vártam magamtól? Bár anyám is sejthette volna, hogy nem kéne a labilis elméjű bátyámhoz száműznie. Én olyan jól elvoltam Californiában. Hisz ott meleg volt meg minden. Imádtam a tengerben fürödni vagy a barátnőimmel beszélgetni, miközben a medence mellett napoztunk. De nem, nekem ide kellett jönnöm, hogy olyan életet élhessek, ami senkinek nem kívánok. Remek, már csak ez kellett.



2014. febr. 10. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem egyértelmű, hogy miért utaztál Kanadába.
2014. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, benne van a szövegbe, hogy a bátyjához küldték, de tényleg nem elég egyértelmű. Javítom, köszi :) Egyébként oda kellett költöznie a bátyjához, mert az anyja Japánban kapott munkát és oda nem akarta magával vinni a csajt.
2014. febr. 10. 20:55
 3/13 anonim válasza:
nekem személy szerint nagyon tetszik....szerintem marhaa jó ....viszont erről a számüzetésről több dolog meg kanadárol is :D és akkor tökéj
2014. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fog derülni minden. Esetleg ha érdekel privátba tudok folytatást küldeni, ha kész lesz az első fejezet.
2014. febr. 10. 21:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lett, am ide:

sör miatt

nem tennék vesszőt utána:)

Kaliforniát meg, mivel magyarok vagyunk,szerintem nyugodtan írjad kával, ha meg esetleg valaki lefordítaná, majd úgyis átírja C-re, ja és tényleg nem egyértelmű, hogy kerültél oda, alapból am jó, csak nemtom, de, végülis izgalmasnak tűnik. Írjad!!:)

2014. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, várok még véleményeket :)
2014. febr. 10. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:
A részlet alapján elolvasnám, HA nem tűnne intenzíven Twilight koppintásnak.
2014. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aha!
2014. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első mondatban: holtnak kívánó, én így írnám. A damfír valami vámpír féleség? Egyébként nem rossz, szerintem elolvasnám.
2014. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A damfír egy vámpír-ember keverék
2014. febr. 23. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!