Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wattpadon hogyan küldjek ki...

Wattpadon hogyan küldjek ki hivást?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan küldjem. Azt tudom hogy üzibe kell meg hogy 10 kérdess. De csak úgy üzibe irjam meg vagy valahogy máshogy?

2018. febr. 24. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megkaptad, általában bejegyzésben szokták kitölteni (két fejezet közt), de vannak olyan emberek, akik egyszerűen a falukon töltik ki, mert pl. nincs publikált könyvük. Azért szokás bejegyzésben, mert ott nincs szókeret, ergo annyit írsz magadról, amennyit szeretnél; a továbbküldés egyszerűbb, mert csak be kell taggelned @-cal embereket; emellett vannak olyan creepy tagok, mint én, akik kíváncsiak rá, mit válaszoltak a kérdéseire.

Természetesen üzenetben is szokták, bár ott inkább csak szólnak az egyik kihívottnak, hogy továbbküldtek neki egy kihívást.

Remélem, segítettem :).

2018. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!