Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el szuleimnek...

Hogyan mondjam el szuleimnek hogy nem vagyok vallasos?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es nem hiszek a vallasokban. Szuleim hit gyulekezetebe jarnak es nem engedik hogy baratnom se legyen stb. Felek nekik elmondani a reakciojuk miatt mert apam utalja a nem vallasosakat es eroszakos. Mit tegyek? Maradjak kepmutato vagy kockaztassak mindent?

2018. febr. 26. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid szégyent hoznak a vallásos emberekre! A hit gyülekezete egy szekta! A szüleid viselkedése pedig szégyenletes!
2018. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 fersk ***** válasza:
Erőszakos ÉS vallásos... Szép.
2018. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hitgyülisek mind aberráltak. Sajnállak, kérdező.
2018. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezeket mind tudom. Inkabb azt mondjatok mit tegyek
2018. febr. 26. 21:22
 5/10 fersk ***** válasza:
Állj ki magadért. Mit mondhatnánk, hogy sumákolj?
2018. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom is én. Barmit elfogadok igazabol
2018. febr. 26. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, hogy még keresed az utad, és jogodban áll akár most, akár később dönteni, hogy milyen meggyőződést követsz. Istennél nincsen erőszak, tiszteletben tartja az ember szabad akaratát, a szüleidnek is ezt kéne követni.
2018. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jézus senkit nem erőltetett, és senki után nem szaladt, hogy térjen meg. Ezt mondd meg a szüleidnek. Istennek nincsenek unokái, csak gyermekei. Rajtad múlik mikor térsz meg, nem a szüleiden. Tisztelettel kell velük beszélni, de őszintén.
2018. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem mégiscsak meg kellene mondanod, még ha konfliktus is lesz belőle.
2018. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha annyira erőszakos az apád, hogy ezért neked esne, stb., akkor próbáld meg "kihúzni" még két évig és akkor mondd meg. Addig meg próbálj meg "felkészülni" arra az eshetőségre, ha emiatt kidobna. Ezek után már azon sem csodálkoznék...
2018. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!