Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem volt jó...

Van itt olyan aki nem volt jó matekból, aztán egyetemen jobban ment neki? Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Sajnos gimiben nem annyira ment a matek, de ezt be tudom annak is, hogy akkor annyira nem szerettem tanulni + rossz tanáraim voltak. Most eltelt pár év és Rájöttem mi érdekel viszont van benne sok matek. Szerintetek ha nem vagyok teljesen hülye, akkor tanulással menni fog a matek?:)

25\L


2018. febr. 27. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kellő tanulással és szorgalommal megoldható (attól függ, milyen hiányos a tudásod), de a középiskolai anyagra épül az egyetemi matek, így muszáj leszel felzárkóztatni magad, mert egyetemen nem fogják elmagyarázni azt, amit középiskolában tanítottak, annak a tudásnak a meglétét triviálisnak veszik.

Lehetőleg még egyetem előtt állj neki sürgősen a tanulásnak, mert egyetem alatt nem fog menni, hogy egyszerre tanulod a középiskolai és egyetemi matekot.

2018. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!