Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik ilyen könyv?

Létezik ilyen könyv?

Figyelt kérdés

Most epp horrort olvasok, egesz jo konyv (ez az eso alkalmam ebben a mufajban) de az olvasasa kozben, neha az jar a fejemben, hogy 'kellett nekem elkezdenem ezt a konyvet' meg 'milyen jo lenne egy ilyen konyvet olvasni' (termeszetesen a felelmetesebb reszeknel :p egyebkent nehezen tudom letenni a konyvet, micsoda ellentmondas..)

Van elkepzelesem arrol, hogy mit szeretnek olvasni.

Az a tipikus amerikai getto feelinges. A foszereplo legyen egy fiu, es egy lany. A fiu legyen egy zuros alak (maffiacsaladban el, vagy egy olyan tarsasag(barati kor) tagja akik nem kifelyezetten csak legalis dolgokkal foglalkozik. A lenyeg hogy rosszfiukent nojon fel.)

A lany meg legyen egy tipikus jo kislany.

Termeszetesen ok ketten szeressenek egymasba. :)

A tortenet nagyjabol ilyesmi legyen: A fiu zuros elete miatt a lany keruljon veszelybe. Nem muszaj feltetlen az legyen, hogy mindenaron meg akarjak olni a lanyt, eleg csak fenyegetesek, ilyesmik.. Vagy csak pusztan a kornyek veszelyessege miatt, mindig tortenjen valami vagy a fiuval, vagy a lannyal.

Lenyegeben szoljon az igaz szerelemrol, hogy barmi tortenik kiallnak egymas mellett, es szeretik egymast.

En akarhogy kerestem, meg nem talaltam ilyen, vagy hasonlo konyvet. :/

Igazabol eleg az is ha a gettoban "jatszodik" es romantikus. Az sem hatrany, ha iskolas koruak meg. Ha barmilyen konyv eszetekbe jutott, mikozben ezt olvastad, akkor kerlek ird le, szivesen elolvasok barmilyen konyvet, de jelenleg egy ilyenre vagyom a legjobban.

Egyebkent nem szoktam romantikus konyveket olvasni, annyira nem, hogy mar hianyolom. Es nagyon szerettem ezt a tipikus amerikai, veszelyes es szegeny kornyeken jatszodo filmeket, amiben szinte semmi 'izgalmas' nem tortenik, csak hetkoznapi dolgok, megis jo nezni.

Koszonom ha hagysz valaszt! :)



2018. febr. 28. 00:37
 1/5 anonim válasza:
Nem nagyon ismerek ilyen könyvet. Amúgy biztos van pár, miután ez egy ilyen tipikus szerelmi történet. Amúgy valami hasonlóról szól a Felhők fölött 3 méterrel. Habár nekem nem tetszett annyira történet, lehet neked fog. Nézz utána, hátha!:)
2018. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Filmben már láttam, könyvben még nem olvastam. Számomra egyszernézôs volt, de könyvben biztos jobb. :)

El fogom olvasni, köszönöm!

2018. febr. 28. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ötleted jó, nem tudom, hogy létezik e, de arra biztatnálak, hogy írd meg! Elég jól felvázoltad az alapsztorit!
2018. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elég sok ilyesmi könyvet olvastam,de azt hiszem Simone Elkeles: Tökéletes kémia hasonlít leginkább a fent leírtakat.Egyébként ennek van folytatása is: 2. A vonzás szabályai 3. A láncreakció Én imádtam szerintem neked is tetszeni fog
2018. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*Leírtakhoz
2018. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!