Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Mit csinálnátok...

Mit csinaljak? Mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés

Bocsi előre is a helyesírási hibáimért, felvidéki paraszt vagyok. Köszi a megértést.


20 éves fiú vagyok. Már 1 éve lesz, hogy rossz időszakom van. Depressziós vagyok, sírok (néha).


Nincs szerencsém a szerelemben. 3 éve ezelőtt nagyon jó időszakom volt. Visszairtak a lányok az interneten amikor rá írtam valamilyen lányra. Most valamiért nem írnak annyira vissza. Ha vissza írnak nem tudok hogyan hozza közeledni. Lehet azért sem írnak vissza mert gondolják hogy csak szexet szeretnék, mert a mai fiúk némelyikek csak szexet szeretnének.


Mindig amikor jó írogatok a lánnyal amikor már közeledek hozzá, ő szerelmes marad egy fiúba. Ténynek nem lenne ennyire szerencsém egy jó kedves lányra? Nem tudom hol a hiba. Igazán nem járok sehova, nem cigizek nem iszok, talán ezért nem jövök be nekik? Vagy én már nem tudom tényleg. Regalabb ha visszaírnának de azt is csak néha néha.


Nincs jóformán barátaim csak a családom van. Nagyon hiányzik az ölelés, a női testet megtapintani (nem a mellekre gondolok sem a női szervre).


Ahogy előbb említettem, hogy nincsenek jóformán barátaim. Csak olyanok vannak akik kihasználnak stb. Természetesen bennem is van hiba, és mindig az én hibamat próbálom helyrehozni.


Nagyon érzékeny típusú ember vagyok. Ha depressziós vagyok és hallok egy szomorú dalt elkezdenek potyogni a könnyeim. Természetesen mindjárt felébredek de aztán kis idő után megint elkap a rosszkedv. Mindig a rosszat látom mindenben, a negatívumot.


Hogyan szerezzek egy jó lányt magam mellé? Szerelem első látásra? Mai világban aligha lehet látni valakit kint az utcán.


Lecci írjatok le a véleményeteket.


Köszönöm szépen.


2018. márc. 3. 19:01
 1/2 anonim válasza:

Én is ebben a cipőben járok..Próbálj meg pozitívan gondolkodni, én is ezt teszem és azt veszem észre, hogy ezzel a technikával kezem magamhoz vonzani a jó dolgokat.

Egy pszichológus sokat tudna segíteni a depresszión, de a legtöbb dolog rajtad múlni. Hidd el, átérzem a helyzeted(nekem szinte már családom sincs).

Sok szerencsét, fel a fejjel! 18/F

Sok sikert!

2018. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt sajnálom hogy családod nincs. Hány éves vagy?
2018. márc. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!