Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeret még? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igaz csak 2 hónapja vagyunk együtt a párommal,de én már 3 éve szeretem őt.Teljesült az álmom,magyarán,s most az "enyém".Enyém,de mégse.Elkezdődött a suli.Zsúfolt az időrendje.

Hetente max 1 találkozunk pár órára.Én minden nap hívom,elhalmozom szerelmes sms ekkel.Lehet már az idegeire is megyek.Mikor találkoznk mindig viszek neki virágot vagy csokit.De kezdem úgy érezni,hogy ő nem szeret engem s csak sajnálatból vagyunk még együtt.Hetente kb minimum 2x eljátsza,hogy "találkozunk".Aztán a találkozó előtt pár órával meg lemondja a talit.Nagyon ritkán ír...

Nem hiányzom neki,esetleg más lehet a dologban?

Segítsetek!

Lányok főleg ti. 16/F



2012. szept. 19. 14:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezt én is ismerem, volt egyszer egy ugyanilyen barátnőm. Fél évig bírtam. A sok sms, ajándék stb. megijeszthette és nem akarja ennyire komolyan mint Te. 25/F
2012. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Istenem, a szerelem vak. De nálatok nagyon.

Én úgy látom, hogy csak kihasznál. Ha nincs rá rettentő nyomós oka arra, hogy pár órával a tali előtt lemondja, akkor én már nem bíznék benne annyira. Ha ezt hagyni fogod, a legközelebbi valószínű hogy az lesz, el sem megy a randira, és nem is szól. Játszik veled.

Lehet, hogy titokban másba szeretett bele.

Nem mondom, hogy add fel, beszéljétek meg.

18/L

2012. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

csk lazíts egy kicsit ne nyomulj ennyire. Fordított esetben is uncsi lenne, ha mindennap menne a csaj egy doboz csokival. Te is ráunnál.

A kövi találkozót mond le te.


A kicsit tartozkodó viselkedés csodákra képes:-)


35 nő

2012. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Visszagondolva 16 éves koromra engem és a csajomat még a Nasa mérnökei sem tudtak volna szétbogozni úgy egymásba voltunk fonódva.

Neked ő nem a csajod, csak a csokit szereti. Ne adj neki több csokit se szerelmes üzeneteket.

2012. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
én pl nem szeretem a szerelmes sms-ket, nem vagyok romantikus alkat a sok virágtól szívecskéktől falra mászok és másztam fiatal koromban is...és a férjemmel mikor járni kezdtünk akkor szigorúan heti 1x találkoztam vele...nem azért mert nem szeretem hanem nem akartam hogy a rózsaszín köde után csak az unalom maradjon meg mint érzés, mert ....
2012. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem találkoztál csak heti egyszer a szerelmeddel mert nem akartad hogy unalomba fulladjon a dolog? Micsoda ravasz női logika.

Szexelni két évente egyszer? Az biztosan belterjesebb lesz mint kétnaponta.

2012. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Nála van a labda, hiszen te mindennel elhalmozod, neki semmit sem kell csinálnia. Futsz utána, ő meg néha dob egy csontot. Szerintem is állj le ezzel, és ha ennek eredményeképpen elkezd foglalkozni veled, netalán aggódik a megváltozásod miatt, akkor van remény. Ha továbbra se érdeklődik irántad, akkor ez nem fog menni, majd egyszer benyögi hogy nem érez irántad semmit de nagyon kedves srác vagy.
2012. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne lelkesedj ennyire, mondd le a következő talit, hadd hiányozz neki ha tényleg szeret. De semmiképp se kérdezgesd hogy van-e más meg ilyenek, mert akkor még idegesítőbb leszel a féltékenykedéssel. Egy bizonytalan pasi nem vonzó.


OFF: Miért "párom"-oznak már a 16 évesek is? Barátnőd, mondd ki, ez a páromozás olyan nemtom... felnőtteskedő de közben meg személytelen :(

2012. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hogy vajon szeret-e még kérdést, szerintem a párodnak kéne feltenni.

A legközelebbi találkozásnál ülj le vele és mond el neki azt, amiket ide leírtál.

2012. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
:D szívózhatsz...nekem akkor is boldog párkapcsolatom lett 8 éve vagyunk együtt veszekedés nélkül és nem bántam meg egyszer sem hogy nem lógtunk egymás nyakán....egyébként is a kapcsolat eleje (főleg 16 évesen) ne a szexre épüljön ...
2012. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!