Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tampont szabad a wc-be dobni?

Tampont szabad a wc-be dobni?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom ezt sem lehet, ugyanúgy mint a betétet. De miért? Ez nem tud úgy megduzzadni mint egy betét. Vagy igen?

Ti hogyan szoktátok becsomagolni mikor kidobjátok?



2018. márc. 5. 23:09
 1/8 anonim válasza:
70%
Én nem szoktam bedobni. Csomagolást úgy oldom meg, hogy ha éppen betétet is akkor cserélek, akkor a használt betéttel együtt becsomagolom, az új betét csomagjába. Ha éppen akkor nem cserélek betétet, akkor wc papírt tekerek köré pár rétegben és ha van üres wc papír guriga akkor abba rakom és úgy a kukába, ha nincs akkor simán bebugyolálva wc papírral :)
2018. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tampont sem szabad a wc-be dobni, mert dugulást okozhat, és igen, meg tud duzzadni.


Én is wc-papírba, papír zsebkendőbe, vagy a betét papírjába csomagolom és úgy dobom a szemetesbe.

2018. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írta. Nem szabad a wc-be dobni mert eldugul a wc tőle. Bizony elég nagyra megtud dagadni.
2018. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem a saját wcd akkor nyugodtan beledobhatod.
2018. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem mert csalinak nézik a halak és megnő a gyomrukban:(
2018. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 a tiédbe akkor!
2018. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem és nem!Igenis megduzzad, sőt, mint ahogy a betét is, ha beledobod, könnyen eldugaszolja a wc-t.

Becsomagolom wc papírba, majd kukába dobom, mint mindenki más..

2018. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
47%

Kb. 20 évvel ezelőtt még azt írták az o.b. dobozára, hogy "a használt tampont dobja a wc-be." És azt, hogy a tampon 100%-ban lebomló.

Én 20 éve a wc-be dobom, eddig semmi.

2018. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!