Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukám okkal nem csinál...

Anyukám okkal nem csinál nekem suliba kaját az öcsémnek meg igen?

Figyelt kérdés
Most hogy 18 éves lettem anyukám szerint így majd önállóbb leszek. Engem ezzel csak csesztet és ezzel is erősíti bennem hogy köztem és az öcsém között külömbséget tesz.
2018. márc. 12. 21:47
 1/5 A kérdező kommentje:
*önállóbb leszek ha magamnak csinálom a szendvicsem
2018. márc. 12. 21:54
 2/5 2*Sü ***** válasza:
100%

Bizonyára azért hozta édesanyád ezt a döntést, mert úgy látja, rád férne, ha némileg önállóbb lennél. A kérdés alapján jól látja. 18 éves vagy. Talán még nem neked kell megkeresni a kenyérre valót, de ha akarsz a suliban enni, akkor csinálj magadnak szendvicset. Nem bonyolult tudomány az, nem is igényel órákat az életedből. Ha erre lusta vagy, akkor meg vállald a következményét, hogy nem fogsz tízóraizni.


> ezzel is erősíti bennem hogy köztem és az öcsém között külömbséget tesz


Mert különbség van közted és az öcséd között… Ha más nem is, korkülönbség…

2018. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene nőni, nem a kistesóra féltékenykedni. Ennyi idősen akár az ő szendvicsét is elkészíthetnéd. Most komolyan, ha az öcséd még baba lenne, azt is elvárnád, hogy téged is megszoptasson anyád?
2018. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ezzel akar ösztönözni hogy keress végre egy pasit aki majd megveszi ezt neked.
2018. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen komolyan az a problémád, hogy meg kell csinálnod magadnak a szendvicseket? Tökön lövöm magam...
2018. márc. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!