Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik nekem...

Van egy fiú aki tetszik nekem és voltam olyan hülye hogy elmondtam neki. De azóta totál máshogy viselkedik velem. Furán. Szóval szerintetek van esély arra hogy tetszem neki? Ha igen hogy jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Fiúk,szerelem,fura

2018. márc. 14. 10:13
 1/4 anonim válasza:
73%
Azt nem tudom megmondani, hogy tetszel-e neki, de tapasztalatból mondom, hogy ne lelkizz túl sokat azon, hogy ezt elmondtad. Még gimis voltam amikor én is így tettem, mert azt hittem, hogy az a fiú is így érez. Persze kiderült, hogy ő nem akar semmit. Utólag nevetek az egészen, de akkor azt hittem mindenki rólam beszél és alig volt kedvem bemenni az iskolába. Olyan is volt, hogy egy gyűrűt kaptam ugyanebben az iskolában egy másik fiútól, de én nem akartam tőle semmit. Ma már házas vagyok, 15 éve élek együtt a párommal és együtt nevetünk az ilyen fiatalkori emlékeken :) Tudom, hogy most nehéz belátni, hogy igazam van, mert Te most vagy ebben a helyzetben, ebben a pillanatban, de pár év múlva ha visszanézed a kérdésed és a válaszom, akkor belátod, hogy igazam volt és Te is csak mosolyogni fogsz rajta.
2018. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mit értesz fura viselkedés alatt.
2018. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azt ne bánd, hogy elmondtad neki. Jobb, mint nem elmondani és később azon agyalni, hogy "mi lett volna, ha...".
2018. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos még éretlen, és most zavarban van.

Hagyd egy kicsit, hogy feldolgozza.

2018. márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!