Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a lányról?

Mit gondoltok erről a lányról?

Figyelt kérdés
Majdnem 16 éves, gazdag családból származik elég inteligens és jólnevelt ,kedves nagyon szép jó az alakja,emellett az énekhangja is gyönyörű,szűz, mindig natur sminket hord(amikor hord), hiphop-ot táncol és a stílusa is nagyon jó minden téren emellett modellkedik. De elég sok barátja volt, 20+ bár rövid kapcsolatai voltak a mostani barátjával több mint 1 éve vannak együtt. Nekem nagyon tetszik és irtóra beleestem de mit gondoltok lehet még nála esélyem?
2018. márc. 17. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a barátaival csak sakkozni szokott (mi mást, ha egyszer szűz), akkor még lehet.
2018. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 16 éves. Tehát 15. Egy éve van a jelenlegi barátjával, tehát 14 éves volt, amikor összejöttek.


Tehát 14 éves korági volt már 20 rövid kapcsolata.


Jól számolok? Most vagy én vagyok hülye, vagy te, kérdező.


Egyébként zárójelben még elárulom, hog yaz intelligens emberek általában ki nem állják a butákat - például akik nem tudnak írni.

2018. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!