Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szjgerek! Szerintetek?

Szjgerek! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Reni miért öltözködik ilyen "fiúsan"? Egész Szjg könyvekben barnát,drappot,bordót,feketét stb.hord,miért nem valamilyen élénk színt? És még azt nemértem,h ők 3an(Renáta,Kinga,Virág)miért nézik le Edináékat,hogy ők festik a hajukat,a körmüket,magassarkút hordanak és divatosan öltöznek? Szerintem inkább példát vehetnének róluk. Egyedül Virág öltözik majd kicsit "színesebben"...

2018. márc. 20. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
mi a fsz lofsz ez itt?
2018. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Hát szerintem transz nemű és ez igy nekik szep es jo

Ez a lofasz ez itt🙂

2018. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szent Johanna Gimirol beszelek,ez a lofasz van kisfiam,ha nem tudsz mit irni,akkor ne irj:) koszi puszi
2018. márc. 20. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Sziasztok!! Hat az elso valaszolo nem erroltette meg magat xddd

Viszont Reni szerintem is fiú de akkor ebből az jön ki h cortez meleg... szoval reni fura oltozkodesu csaj(?)

2018. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem magukat a az öltözéküket nézik le, hanem magát a stílusukat, mivel nincsen bennük semmi egyedi. Kétlem, hogy bajuk lett volna a hajfestéssel, meg ilyenekkel, Reni is festette a haját.

Nem tudom nyilván olyan pontosan, hogyan öltözködtek, de az alapján ami a könyvben volt, nekem nagyon úgy rémlik, hogy Kingát végig kimondottan csinosnak mondják. Reni pedig szerintem nem fiúsan öltözködik, szimplán csak egyszerűen és egy kicsit unalmasan.

Persze ez csak az én, fejemben kialakult kép róluk, bennem az egész könyvben így éltek. :)

2018. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
37%
Reni nem akar olyan "csajos" csaj lenni inkabb elbújik a könyvek mögött,de az 5.résztől elkezd csajosabb lenni. Ők 3-an a viselkedésük miatt nézik le Edináékat...
2018. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!