Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hova/hogyan tudta...

Szerintetek hova/hogyan tudta ilyen "rafináltan" elrejteni Vv Fanni holttestét a gyilkosa? Hol lehet, miért nem találják 4 hónap után se? Ötletek, elképzelések, tippek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 15:04
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdekes kommenteket! Ugyanakkor arra még vajon senki nem gondolt, hogy esetleg leöntötték savval és elmaratták?

A másik.. Szerintetek elokerul valaha és kiderul az igazság vagy nem hisztek már ebben? Én azért nagyon remélem, hogy igen...

2018. jún. 21. 10:43
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

Én gondoltam, írtam hogy kémiailag megsemmisíthették a testet...

Egy műanyag hordóba teszik a feldarabolt testet, majd különbözöző vegyianyagokkal leöntik.

Teljesen feloldóthat, ha negfelelően csinálják, aztán szenyvíz tárolókba apránként kiöntik.


Szerintem nem ezt csinálták, ismerik az útvonalakat amiket a csávó megtett, így fizikai akadája nincs, annak hogy mindenhol megvizsgálják a néhány kilóméteres körzetet... Vagyis ha dolgoznak, nem csak papíron keresik, akkor meglesz.


Ha nem, akkor is meglesz, de akkor lehet hogy csak 10 év múlva egy új építkezés miatt, stb.


De a gyilkos büntetése szempontjából akkor az nagyon nagy terhelő körülmény lesz...

2018. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
43%
#10 Hát ebben is van valami.... De attól függ milyen drotháló. A másik válaszóló valszeg úgy akarta írni, hogy betekerte drothálóba és leengedték a dunán. Mivel a kerités drotháló lukja olyan pici, hogy egy láb, koponya vagy bármelyik csont maradvány nem tudd kijutni belőle, mivel pici a lukja. Ha bőr maradványra gondoltál. Nos azt meg megeszik a halak, főleg azért is, mert nagytestű ragadozó halak is vannak bent. Ejsd: Harcsa= büdös májat szereti, nem hiszem hogy az ilyen maradványt nem eszi meg a harcsa stb. Volt úgy, hogy a rágómat a vízbe dobtam és a kishalak (keszegek megették) volt mikor rágóval fogtam a kishalakat. Vissza térve: Ha viszont nem eszik meg a halak a maradvány testet, elviszi a bőr maradványokat a víz (mivel dunáról van szó) iszonyat a sodrása. Ez csak feltételezés, viszont a víz mindent elrejt. Van is ilyen közmondás, csak most nem jut eszembe.
2018. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%

6-os válaszoló vagyok.


Mivel engem mostanság nagyon érdekel a kriminalisztika, így ezt az ügyet is nyomon követem, csak sajnos nagyon nehéz erről az ügyről bármi konkrétumot megtudni így most írni is. Ráadásul heti szinten röppennek fel újabbnál újabb elméletek, a sajtó által Fanni maradványai a veszprémi erdőtől a Fertő-tón át egészen a szalkszentmártoni bányatavakig mindenhol ott vannak. Legutóbb még bebetonozva volt egy építkezésen. Szóval ezekből nem lehet kiindulni.


Rettentő nehéz ügy egyébként. Adott egy bejelentés egy anyukától hogy napok óta nem elérhető a lánya, majd a rendőrség elkezd nyomozni. Jól látszik egy kamerafelvételen, hogy a lányt eszméletlenül kiviszi egy férfi a lakásból, és betuszkolja a kocsijába.

Az illető, aki ezt elkövette, tagadja, hogy bántotta volna a lányt, miközben az utólag átvizsgált autóban, amiben a lány volt, nagy mennyiségű vérveszteségről tanúskodó nyomokat találnak, amiről DNS alapján beigazolódik, hogy az eltűnt személyé. Elvérzett.


A férfi, aki ezt nem vállalja magára, mégsem fogja megúszni börtön nélkül, és bár a pert döntő bizonyíték, vagyis a holttest maradványai nincsenek meg, mégis vannak közvetett bizonyítékok (a kamera felvétel az elrablásról, a vérnyomok).


Minden bizonnyal előre kitervelten, sanszos, hogy nyereségvágyból, és bizonyított, hogy különös kegyetlenséggel gyilkolta meg Fannit, és ebből a holttest hiányával sem tudja kimosni a legjobb védő sem. Ráadásul együttműködésre sem volt képes, nem volt tekintettel az áldozat családjára, és megfosztotta az áldozat családját a végtisztesség jogától. Életfogytiglant fog kapni! :)

2018. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
Az utolsó előtti mondatomat javítanám: Nem volt tekintettel az áldozat családjára, és megfosztotta az áldozatot a végtisztesség jogától.
2018. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
6%

Igazad lehet, biztos hogy nem ússza meg a börit, de szeritem nem fog 30 évet kapni (vagy mennyi is itthon az életfogytiglan?)...

Szerintem valamit ráhúznak, mert mindenki tudja, hogy megölte ezt a lányt, de nem biztos hogy konkrátan emberölésért lesz elítélve.

Azért a valamiért amiért majd elítélik viszont a lehető leghosszabb büntit fogják kiszabni.

Szerintem 7-8-9 évet fog kapni első fokon, lehet hogy az 1 év előzetest levonják, de nem hinném, hiszen hátráltatta a nyomozást.

Amíg ül, addig simán előkerülhet a holttest.


De én csak laikus vagyok, tippelgetek.

2018. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%

14-es válaszoló vagyok.


Leírom, hogy én hogy látom a helyzetet a magyar jogrendszer illetve a helyzet körülményeit tekintve.


A sajtó gyakran párhuzamot von Fanni eltűnése és Farkas Helga elrablása között. Az utóbbi esetben ugyanis sajnos végül csak a személyi szabadság megsértése miatt sikerült elítélni az elrablót és a lány későbbi gyilkosát, ugyanis a holttest sosem került elő és csak az volt bizonyított, hogy Helgát elrabolták.


Fanni esete azért más, mert itt vannak közvetett bizonyítékok az emberölés elkövetésére a gyanúsított ellen. Elfogják tudni ítélni. Ráadásul itt nem az emberölés alapesete történt meg (ami azt hiszem 5-15 évig terjedő szabadságvesztéssel sújtható max.), hanem körülményeit tekintve előre kitervelt, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntettéért. Súlyósbító körülmény lesz, hogy hátráltatta a Rendőrség munkáját illetve hogy megfosztotta az áldozatot a végtisztesség jogától.


A bizonyítékok elég erősek ahhoz, hogy csak személyi szabadság megsértésért tudják elítélni. Nem hiába nem engedik ki.


Igen, az életfogytig tartó szabadságvesztés esetén legkorábban feltételesen szabadlábra bocsáthatóság ideje 30 év (de mintha valahol már 40et olvastam volna). Az ürge megfogja kapni.

2018. jún. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
41%
Lehet hogy le darálták. :/
2018. jún. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
3%

De mi a bizonyíték a különösbkegyetlenségre? A sok vér?

Nem zárható ki jogilag, hogy Fanni magának okozott sérülés miatt vérzett el, pl. felvágta az ereit...

De B. László ellen aztán végképp nincs bizonyíték, hogy Ő bármilyén sérülést is okozott volna. Mi van, ha csak az éppen kivérző, de már halott Fannit szálította? Ez is bűncselekmény, illetve mindenképpen bűnrészes gyilkosságban, ha nem vallot, de jogilag nem bizonyithatóan gyilkos.

Én így gondolom, de várom a magyarázatot :)

2018. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
9%

Már az is különös kegyetlenség ha beteszik egy fekete zsákba.


Miből gondolod hogy a zsákban az volt? Lehet hogy szőnyeg. És hogy kerül a vér az autóba? Lehet hogy megvágták a kezét, és úgy akarták szimulálni mint ha meghalt volna. Közben meg külföldön van elrabolva prostituáltként. Én addig verném B. Lászlót, míg el nem mondaná hova lett Fanni. Azért az érdekes, hogy ennyi embert és nagy teknikát alkalmazva sem találták még meg. Közel 300 millió forintba kerül az egész. Lehet hogy életben van, de futatják. Vagy kapott egy nehezéket, és bedobták a dunába. A duna pedig nagy, lehet hogy olyan helyre vitte már, hogy megközelíthetetlen.

2018. jún. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!