Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szeretem az exem?

Mit tegyek ha szeretem az exem?

Figyelt kérdés
Nos. Majdnem 4 évig voltunk együtt és neki azóta van más. Konkrétan több mint egy fél éve lett vége a kapcsolatunknak. Egy pár napja rám írt, hogy hogy vagyok, miújság stb. Később rákérdeztem tőle, hogy mit szeretne? Írta hogy tartani velem a kapcsolatot, tudni hogy mi van velem, hogy vagyok stb.. Majd egy kis idő múlva elkezdett kibontakozni, hogy hiányzom neki, hogy velem álmodik, folyton rám gondol és hogy a mostani párját nem tudja úgy szeretni, ahogy engem szeretett . Azt írta azért jött össze vele, mert úgy gondolta ha beleugrik egy másik kapcsolatba, akkor majd elfelejt, de rájött , hogy sohasem fog. Látni szeretne, mert hiányzom neki...stb. Kérdeztem, hogy boldog e most.. azt írta rá, hogy "Is-Is" . Szerintem ez egy nem inkább. Várom a válaszokat.

2018. márc. 29. 09:23
 1/3 anonim válasza:
Miért lett vége köztetek?
2018. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fél-két év alatt bomlanak le a szerelemért felelős hormonok. z exednél most következett ez be, és óhatatlanul is mérlegre teszi a mostani, és a régi kapcsolatát. S mivel az idő mindent megszépít, borítékolható, hogy a régi fog győzni. Hiba lenne azonban messzemenő következtetéseket levonni, és újrakezdeni, ami régen se működött.
2018. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos.. Igazából az utóbbi időben sok volt a vita. Éltünk-haltunk a másikért végig, de közben voltak kisebb-nagyobb gondok, amik szerintem megijesztették és jobbnak látta a megfutamodást. De ezt inkább privátban leírom majd, ha gondolod.
2018. ápr. 1. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!