Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Még mindig szeretem az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az exem mit tegyek? 14/F

Figyelt kérdés
Van egy lány 1 évig voltunk együtt, azóta már eltelt 4-5 hónap, de nem tudom elfelejteni, nagyon hiányzik. Igazából egy suliba járunk. Volt egy időszak amikor nagyon rosszba voltunk, de azóta igazából csak barátok vagyunk. Nem tudom érezhet-e még irántam valamit, mert néha rámír, hogy mizu meg ilyenek. Hogyan tudnék újra összejönni vele?

2017. szept. 15. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóval kb. 12 évesen volt "párkapcsolatod"?
2017. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 évesen már egy lányba voltál szerelmes? Azt hogy.
2017. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérlek ne kötekedejetek ez nekem fontos..
2017. szept. 15. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Az se tudod milyen világ van körülötted. Mér hogyne szóljunk neked ! Nem csak a nőzés létezik. Ezer lehetőség és dolog és 14 évesen bejárhatod a világot. Jelent valamit ha már nem vagy együtt azzal akivel voltál. Most magad lelkének kell kapaszkodója lenni. Úgyis késöbb pár év múlva lesz neked valaki. 19 évesen mondom ezt neked.
2017. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Finoman, kezdjétek elölről az egészet.

Írj rá te is bátran, suliba szólj hozzá.

Ha úgy érzed hárít, akkor pihentesd...majd próbáld újra.


Fel kell olvasztanod a szívét, de lehet, hogy a tiéd is fagyos, gondolkodj el azon is te mit érzel.

Dühöt-e vagy szerelmet.

2017. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jambo94 válasza:
87%
te nyomorult, exed hogy lehetne? még csak 14 vagy... még csak most fogod letenni a kis dömperedet
2017. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Menjetek párterápiára....

Jézusom.

14 évesen ha kiejtettem volna otthon az "exem" szót, apám olyan sallert adott volna, hogy feltörlöm a komplett folyosót.

2017. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Faszt kell itt oltani ha nem tudtok normális választ adni taka
2017. szept. 18. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!