Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerződéses telefonnal érdemes...

Szerződéses telefonnal érdemes bomgónak írni, vagy okozhat valami hátrányt?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hülyeség,de azért szívesen kipróbálnám,hogy mit mond nekem.Csak szerződéses telefonom van,és nem tudom,hogy ez okozhat e valami kárt.Mennyi pénzt vesz le?Fizetni kell külön,vagy autómatikusan leveszi a (telefon)kártyámról percet?romániában élek
2018. márc. 29. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Semmilyen telefonnal nem érdemes.
2018. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Ha feltöltőkártyás, akkor levonja az egyenlegedből. Ha előfizetéses, akkor hozzáadja a havi számlához az összeget. Nem olcsó és nincs értelme. Egy átlagos, bárki által magára vehető pozitív üzenetet generál azokból az adatokból amit te magad adsz meg.


Én ingyen is kitalálom: "Dalmát titokban szereti XY, és csak arra vár hogy kezdeményezzen nála" - Mint látod, van egy sablon üzenetet, ahol kicserélik arra a névre amit te megadsz + egy olyan névre amit megtalálnak a nyilvános Facebook profilodon. Ha nem találják, akkor olyan általános szöveget írnak be, amit bárki magára vehet név nélkül. Ezért nálunk SMS-enként 500 forintot (7,5 lej) kérnek.


Mielőtt kipróbálod, nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=AkzuM_msOjI&t=8s

2018. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,a részletes választ :)
2018. ápr. 1. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!