Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki szerint a pénz nem fontos...

Aki szerint a pénz nem fontos az életben az mit gondol világról?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a szüleim naponta többször ordítoznak a pénz miatt, illetve azon, hogy mire mennyit költsünk. Tehát szegények vagyunk és boldog családi légkör sincs. Soha nem nyaraltunk és nem járunk el sehova, nincs semmi élményem. Ennyit arról, hogy pénz nem kell a boldogsághoz.
2010. jún. 11. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a mondás nem így van, hanem úgy, hogy nem csak a pénz kell a boldogsághoz.


Ha megvan egy bizonyos anyagi háttér, akkor az embernek már más dolgok lesznek fontosabbak, nem az, h még ennél is több pénze legyen. Persze ha vkik nagyon szegények, akkor attól lennék boldogabbak, ha több pénzük lenne, és így nem az anyagiakon kéne folyton aggódniuk.

2010. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ha megvan egy bizonyos anyagi háttér, akkor az embernek már más dolgok lesznek fontosabbak, nem az, h még ennél is több pénze legyen."


Nekem biztos nem. :D

2010. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez egy nagy fasság közmondás...


Kell a pénz a boldogsághoz, szegényen szerintem 200 szegény családból 1 boldog kb.


Annyi pénz kell, hogy az átlag meg legyen! Mi világéletünkben átlag család voltunk, ennél kevesebb pénzzel NEM LENNE semmilyen boldogság! Az a jó ebbe, hogy megtanultam pénzt félretenni, értékelni, kezelni! Egy hónapba ha ezer forintot költök magamra kb, van százezer forintom 16 évesen, aki viszont 5 éves kora óta megkap mindent, az soha nem fogja megtanulni kezelni a pénzt.


Ha most temérdek pénzem lenne, még boldogabb lennék az 100%, én nem dumálok a semmibe, nem vagyok álszent, nem lenne rossz gazdagnak lenni, és az biztos, hogy nem szórnám a pénzt, hanem csak okosan kezelném, hogy mindig legyen sok, mert az nem rossz érzés...

2010. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki még vegetálni is alig tud, az tényleg kevés a boldogsághoz.

Ehhez még a pihenés is hozzátartozna...

2010. jún. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is:

[link]

Holnap felkérdezem.


Az üvöltözés senkinek se kötelező, nem muszáj acsarkodó állatok módjára összeugrani senkivel. Tárgyilagosan hamarabb is jutnának elhatározásra, ha egyáltalán cél lenne ilyesmi. Nyaralás nélkül is vannak élmények bőven, legföljebb az önsajnáló, önsanyargató, önkorlátozó emberek érthető okokból lemaradnak mindenről. Vannak nehézségek, nem is egyszerűek. Sipítozó óvodásként nehéz lesz kikeveredni belőlük. Nem kötelező tudomásul venni a tényeket, de ez se változtat semmit rajtuk. Ismétlem: nehéz, igen, eleinte.

2010. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A pénz csak egy eszköz, amit beválthatsz "lehetőségekre".

Például nekem is megvan a magam pénze, beosztom, félreteszek, de attól nem lennék boldogabb, ha még egy nulla lesz a bankszámlám végén.

Az élményeket pedig nemcsak nyaraláson lehet szerezni. Szólj ha segíthetek ebben. 19F

2010. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít, de azért jó ha van... vannak szegény emberek, akik alig napi pár száz forintból éldegélnek és mégis boldogok!!
2010. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tippmixen könnyen megforgathatod a pénzed, vannak tuti befutók! 200ft-tal is kezdheted és szépen fel lehet azt tornázni. A neten találsz atombiztos tippeket! A játék öröme is párosul a pénznyereménnyel. Na most kérdezd újra!
2010. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!