Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy már...

Titeket nem zavar, hogy már beszélgetni sem lehet normálisan, mert mindenki eljátssza, hogy félreérti a dolgokat?

Figyelt kérdés
Oké, elég értelmetlen kérdés...szóval úgy értem, hogy elkezdek beszélgetni valakivel és kimondom, hogy bedugni, vagy kinyalni vagy hasonlókat és erre az illető kiröhög és nem hagyja, hogy befejezzem a mondandómat. de könyörgöm, nem csak egy jelentése van ezeknek a szavaknak...egyébként eleinte én is viccesnek találtam, de 16 évesen már nem tudok nevetni rajta, csak jól leoltom az illetőt...Titeket is idegesít?
2010. jún. 11. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oltás? Igen :D (tudom, nekem hagytad, köszkösz)
2010. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó az! :) Hihetetlen, hogy az ilyen kétértelmű szösszenetektől mennyire fel tud oldódni a hangulat. Tehát, engem nem idegesít. Sőt, még gyakorlom is az ilyet.
2010. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az igaz, hogy fel tud oldódni, de amikor az ember valami komoly dolgot szeretne közölni és egyszerűen lehetetlen nem többértelmű szavakkal kifejezni azt, na és amikor akkor kiröhögnek, hát az tényleg idegesítő, lehet, hogy még nem kerültetek ilyen helyzetbe én viszont igen.
2010. jún. 12. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt Én sem komázom. Én olyankor legyintek, és inkább elmondom valaki másnak. :)
2010. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!