Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül 6 könyv postázá...

Mennyibe kerül 6 könyv postázása úgy 60 km-re?

Figyelt kérdés

2018. márc. 31. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A távolság tökmindegy, ha belföldre küldöd.

A legolcsóbb postacsomag 1490 Ft

2018. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, ezt nem tudtam.:D Köszi! És ha én postázom a könyvet, de a postaköltség a vevőt terheli, akkor a fizetést hogy tudjuk megoldani? (Nem vagyok jártas a témában, a posta oldalán pedig nem tudok kiigazodni:/)
2018. márc. 31. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Előre átutalja neked a pénzt. Ez a legjobb. Ha ez nem megy, akkor inkább hagyd, mert beleőszülsz.
2018. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A könyveket becsomagolod, leméred egy mérlegen és a posta 2018-as tarifatáblázatában kikeresed a postai díjat. Figyelj oda, hogy normál csomag, vagy egynapos, ami másnap már ott is lesz. Ezt a vevőd is eldöntheti.

Ezt az összeget add hozzá a könyvek árához, és a vevő utalja át neked előre. Ha megkaptad a pénzt, feladod és kész. A számlát mindenképpen tartsd meg, amíg a csomag célba ér.

2018. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha a vevő "tart" az előre utalástól, utánvéttel is fel lehet adni, csak úgy több a postaköltség, tehát a vevőnek sem igazán éri meg.
2018. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!