Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen konyvet olvassak,...

Kérdezlek kérdése:

Milyen konyvet olvassak, amitol fejlodhetek?

Figyelt kérdés

Tudnatok olyan konyvet ajanlani ami segit a fejlodesben. Szeretnek raallni arra hogy egyszer elolvasok egy szorakoztato konyvet, aztan egy olyat ami fejleszt.

Olyan konyvre gondoltam ami segitheti hogy hogyan ne manipulaljanak, vagy hogyan kell azt, olvasas az emberek mozdulataibol ilyesmik, akar segitenek hogyan legyek sikeres a penzugyekben (nem olyanra gondolok hogy ird le mit hallottal a penzrol, felejtsd el (milliomos elme) meg tudod csinalni, stb. Hanem valami konkret kezenfoghato informaciokat ad, nem ilyen Szabo Peter fele tomegmotivaciokat), ami akar tozsdezesre, vallalkozasra meg tud tanitani, de normalisan nem csak a szaraz informaviokkal. Kb barmi erdekel ami fejleszthet, remelem azert erthetoen le tudtam irni, mert igy visszaolvasva lehet kicsit kusza.:)

Koszonom



2018. ápr. 1. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nézd meg youtube-on a Tanulom magam csatornát...néha ajánl egy-két könyvet:D
2018. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ajjaj. En voltam a hulye hogy feltettem egy kerdest, egy olyan helyen amit csak magat viccesnek gondolo, szellemileg visszamaradott emberek latogatnak, es olyanok, akiknek nincs eszukbe olvasni, csak videokat nezegetni, es csatornakat reklamozni. Azert koszonom a segitseget.
2018. ápr. 6. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


A címe kicsit megtévesztő ne ijedj meg. Ez nem az a klasszikus "gazdagodj meg gyorsan és könnyen" baromság. Olyan dolgokról ír amik nekem pédául nem voltak egetverően nagy dolgok vagy újak, de jónak találtam.


Nyugi nem az a Szabó Péter féle baromság. Érdekes, hogy ezek a motivációs beszélők nem a saját tanácsaik követése miatt hanem annak eladásából kerültek abba a viszonylag jó pozícióban amiben vannak.


M. J. DeMarco már a könyve meírása előtt is dollár milliomos volt.


A legtöbb önfejlesztő könyv amit olvasok szakmai jellegű, szóval mást nem tudok ajánlni. Pl.: a Clean Codeddal RObert C Martintől nem hiszem, hogy sokra mennél hacsak nem érdekel a programozás :D

2018. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!