Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17, F Veletek volt már olyan...

17, F Veletek volt már olyan hogy nagyon kellett pisilnetek? Mert nekem nagyon sokszor nagyon gyakran és olyankor a fütyim is fáj már. Ti mit csináltok ha nagyon ( de tényleg nagyon, élet-halál kérdésben, annyira kell) kell pisilnetek?

Figyelt kérdés
Egyszet a barátnőmmel a belvárksban voltunk és nagyon kellett.Nem szóltam neki.Mire közöltem vele, már járni is alíg tudtam.Erre közölte hogy f3l órányira van az első WC.Gondolhatjátok mennyit szenvedtem mert lb az út közepén be is csurgott.Ráadásul busszal mentünk, ROSSZ ZÖTYÖGŐS ÚTON és azt hittem hpgy meghalok ügy kellett pisilnem meg annyita rázta a busz a hólyagomat.Nektek is va nak ilyen sztoriaitok?Ha vannak leîrjátok őket?
2018. ápr. 1. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán indulás előtt megoldani a dolgot. Ja és az sem hátrány, ha nem "vedel" az ember indulas előtt, ha tudja, hogy egy ideig nem lát wc- t.
2018. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg, belvárosban, gondolom vannak kavézók, stb. "Be kell ülni" egybe egy kávéra, ott nyilván van wc is.
2018. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Egyszer pisilnem kellett miközben kocsival mentünk. Szóltam és kimentem hugyozni egy bokorhoz
2018. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha gyakran kell akkor lehet, hogy van valami húgyúti fertőzésed...
2018. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!