Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet? (Álom)

Mit jelenthet? (Álom)

Figyelt kérdés

Kb 1honapja álmodtam, de azota is ha visszagondolok nagyon megérint.

A nagynéném fél éve elhunyt, nagyon sokat jelentett nekem, nagymamaként tekintettem rá. Álmomban beléptem a házába(2 szobás ház) balra a 2szoba, szembe a fürdö, jobbra konyha és alsoépület. Beléptem a szobájába, ami teljesen üres volt, szo szerint semmi. Egy szög sem volt a falban... utána átmentem a másik szobába, ami szintugy teljesen üres volt... kiléptem a 2.szobábol is. A másik iránybol akkor megszolalt;Engedj el. Nem felszolito hangnemben, egyszerüen csak ezt a 2szot mondta. Látni nem láttam, csak hallodtam a hangját. Miután ezt a 2szot meghallodtam, felébredtem. Van tippje valakinek?



2018. ápr. 2. 21:59
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem téged nagyon megérintett a halála és még mindig nem tudtad feldolgozni, hogy sajnos ő már nincs. Még nem tudtad elengedni. És ő azt szeretné, ha elengednéd boldog lennél, de emlékeznél rá. Remélem segítettem.
2018. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!