Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet fejleszteni valahogy a...

Lehet fejleszteni valahogy a jobb agyféltekét?

Figyelt kérdés
itt azokra gondolok akik a másikat használják
2008. okt. 29. 11:38
 1/5 anonim válasza:

a jobb agyfélteke lényegében a kreativitásért, a muzikalitásért felelős. ezeke a készségeket általában gyerekkorban kb 10 éves korig lehet hatékonyan fejleszteni. szerintem később is lehet de biztos jóval nehezebb sok kemény munkát és koncentrációt igényel és talán sosem lesz olyan eredményes. itt most inkább a zenei érzékből következtettem.


a kreativitással kapcsolatban, most találtam ezt az oldalt

[link]

nem néztem át annyira tüzetesen hogy kik jelentkezhetnek meg hova kell menni, de azt láttam hogy fizetős, akkor viszont csak kell legyen hatása. mert ha nem lenne nem fizetne senki érte. igaz hogy ez már lejárt, de biztos van/lesz jövőre is hasonló. ha meg nem akarsz költeni a játékok ott vannak szerintem az is hasznos és szórakozol is vele:)

2008. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több mindent csinálj a bal kezeddel... Pl. tanulj meg azzal írni, vagy az egeret a bal kezeddel irányitsd. Állítólag a bal kezesek kreatívabbak! Én is az vagyok! Nem egy díjat nyertem már a rajztehetségemmel. :)
2008. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat .:)

és az igaz, hogy a humorérzékért is a jobb agyféltéke felelős? ilyen módszerekkel azt is lehetne fejleszteni? :)

2008. okt. 29. 14:14
 4/5 anonim válasza:
igen, ha jól tudom. de hogy azt hogy lehetne fejleszteni... ha mondjuk odateszed magad és megnézel egy rakás vigjátékot, kabarét meg egyebeket ahol jó poénok sülnek el egy idő után szerintem neked is eszedbejutnak majd. de ha abszolut nincs humorérzéked akkor nevetni sem tudsz a vicceken, ugy meg unalmas nézni ezeket.
2008. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

www. agykontroll. hu

én épp egy ilyen tanfolyamot végzek győrben és egyszerűen lehengerlő mikre vagyok képes a tanfolyam segítségével

2008. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!