Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tévők legyünk? Velünk...

Mi tévők legyünk? Velünk szemben lévő erdőben kissebségiek laknak sátrakban, és mindenük a betörés, megfélemlítés. A rendőrök is tehetetlenek, de ez így nem élet. Milyen lépéseket tehetünk még, és kinek szólhatunk?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 09:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Most költöztünk Budára vidékről, és mégis olyan, mintha egy Isten háta mögötti elhagyatott rablópandúrokkal teli faluba költöztünk volna.

Olyanok segítségét szeretném kérni, akiknek van ehhez hasonló tapasztalata. Sajnos már minden lehetséges utat bejártunk, és már nem tudjuk, mi tévők legyünk?

Nagymamám 86 éves, és segítségre szorul. Épp ezért döntöttünk úgy a párommal (én 22, párom 25) hogy kiköltözünk hozzá. Már többször volt nála betörés.

1 hét sem telt el, már a párom este 8kor!! látott valakit az ablak alatt sétálgatni. Kiment és nem tévedett, egy behatoló volt. Elüldözte, de nem vezetett sehova, éjjel 3 körül szintén visszajött. Félünk és tehetetlenek vagyunk. Hoztunk kutyát, szögesdrótot raktunk fel minden hova, ahol eddig nem volt, mert ugye az is volt.

Viszont tudjuk, hogy ki volt, mivel a mamámmal szemben lévő erdőben sátrakban kissebségiek laknak. Hívtuk a rendőröket többször, ők ki is jöttek viszont elmondásuk szerint tehetetlenek. Megoldást szeretnénk találni a problémánkra, és kíváncsi vagyok, esetleg mással is volt e ilyen.

Röviden ennyi. Ha valakinek esetleg van tapasztalata ilyenről, vagy tud adni bármilyen tanácsot, az kérem írjon.

2018. ápr. 3. 09:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez borzasztó! Nem gondoltam volna, hogy Budán is ez van... nem tudom, mit lehet tenni, és hogy mi lesz ebből, ha így áll a világ?
2018. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagymamám állapota is rengeteget romlott szombat óta, a félelemtől.. nem emberséges körülmények ezek. Hiába párom is erős, de a kés őt is fogja vagy egyéb más, azt sem látja ha kimegy, hogy hányan vannak kint..
2018. ápr. 3. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
rendszeresen rájuk kell gyújtani a sátraikat, egy idő múlva eltakarodnak onnan.
2018. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!