Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a srácnak...

Mit csináljak ha a srácnak tetszem, de barátnője van?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik nekem, de az a gond hogy barátnője van. De ennek ellenére a srác ha meg lát akkor el mosolyodik, ha el megy mellettem akkor ovatosan meg harapja a száját, vagy ha ő úgy veszi észre hogy nem figyelek akkor hozzá ér a kezemhez mikor el megyek mellette. De nem beszéltünk még személyesen, sem facebookon... Nem tudom mit tegyek...

(18-19 éves lehet)



#érintés #szerelem #mosoly #szájharapása
2018. ápr. 3. 12:17
 1/4 anonim válasza:
Ne érdekeljen bármien nehéz is nem jöhetsz vele össze.Megdönt és szakít veled ott fog hagyni és utána mindent leragad.Csak igérgetig az ilyenek hogy "szakítani fogok vele de tudod milyen hárpia te is jól tudod hogy csak te vagy nekem te vagy az eggyetlen szeelmem"Ez mind süket duma ez nem szeelem csak biokémiai reakció az agyban.Bocsánat a túlzó őszinteségemért de mikrobiológusnak tanulok és mostanában már mindent csak kutatói tudós szemmel látok.
2018. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsánat de rossz a telefonom és állandóan mást ír mit amit szeetneiok a szeretlek az előző válaszomban az szeretlek lett volna.
2018. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, amíg barátnője van. Ha tetszel neki és "akar tőled valamit" előbb neki kell lépnie.
2018. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, például szakíthatna a barátnőjével, ha rájött, hogy nem ő az "igazi".
2018. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!