Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek,...

Szerintetek mit tegyek, melyik lenne a legjobb döntés? (barátnős ügy)

Figyelt kérdés
Na szóval. 14 éves lány vagyok suliba járok, rendes életet élek. Mindjárt egy éve(ápr. 1. lesz egy éve) hogy összevesztem akkori legjobb barátnőimmel, az okra nem szeretnék kitérni mert hosszú a lényeg h nagyon megbántottak. Még a suliban is sírtam miattuk. És mikor össze vesztem akkor az osztályból másik 2 csaj próbált barátkozni velem. Nem is lenne semmi baj, de rájuk is megharagudtam mostanában, és nem a legjobb a viszonyunk. Most meg a régi barátnőim akikkel össze vesztem kezdenek közeledni.. és nem akarok senkit megsérteni, de nekem is fáj a szívem értük. egyszóval vissza kívánkozom hozzájuk. De akkor a mostaniakkal mi lenne? meg nem akarom őket megbántani.. nem tudom kit válasszak... nektek mi a véleményetek?
2010. okt. 30. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ne vállasz , foglakozz mindeggyik csapattal ugyan úgy. 15 L
2010. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szívem szerint én is ezt tenném, csakhogy a kettő csapat két ellenség...:-W

és nem tudom őket megbékíteni...:((

2010. okt. 30. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem sem lehet két csapattal egyszerre foglalkozni. Nekem két ember között is baj van -.-" ha az egyikkel vagyok a másik megsértődik és fordítva... sztem gondolkozz el, hogy ki az aki közelebb áll hozzád, jobban elvagy vele, mert sokáig én is bemeséltem magamnak egy csajról hogy imádom közbe meg jobban utálom bárkinél... szóval én szerintem jobb lenne választani... de hogy kit azt te tudod..
2010. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szívem szerint az első csapatot választanám. mégis több időt voltam velük.. de akkor megfognak haragduni a mostaniak...:(( nehéz...
2010. okt. 30. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt a döntést megkell hozni... hidd el jobb ha 3 napig szenvedsz a haraguktól minthogy évekig két tűz között legyél...
2010. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!