Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mi tevo legyek....

Nem tudom mi tevo legyek. Vajon ennyire voltam fontos neki?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom, akivel legjobb baratnok vagyunk het eve. Sok kozos dolgot megeltunk mar, meg az eletunk is egy iranyba ment. Egy idobe estunk szerelembe, bar az en kapcsolatomnak hamarabb vege lett, ove meg tart. Padlora kerultem, jottek a rosszabbnal rosszabb dolgok, es a szakitas is nagyon megviselt, de ot ez nem igazan erdekelte. Kuldte a kepeket hogy o mit kapott a baratjatol es a tobbi. Tortent egy nap, hogy talalkoztunk. Eleg sokat beszelgettunk, de egy ido utan azt ereztem hogy igazabol nem is ketten vagyunk..hanem harman.. Minden masodik mondata a baratjarol szolt. En meg nem tettem tul magam a szakitason, empatiara lett volna szuksegem, de ezt tole nem kaptam meg. Legtobbszor amikor beszeltem, azt se tudta mit mondok, ert epp a baratjaval fbozott. Amiota o van neki, en nem letezek. Ezt mondtam mar neki, sehogy ee latta be.. Lehet hogy ez szerelembe ugymondd egyertelmu, de hat ev utan egyertelmjnhogy nekem rosszul esik. Egy nap ezt elmondtuk egymasnak, majd annyira megharagudott ram hogy letiltott. Kikapcsolta a telefont mikor hivtam, nem valaszolt semmire. Kozos ismerosokon keresztul uzentem neki, de mar kezdtem feladni. Meg a baratajara is rairtam hogy annyit adjon at: olvassa el az uzeneteket.a baratja kioktatott.. Ezutan a baratnomnek megirtam hogy vagy helyrehozzuk vagy ennyi.. O az ennyit valasztotta... Vajon ennyir jelentettem neki?(minden talalkozot en szerveztem, mindig em akartam kozos programokat...) Konyorogni nem fogok.. Megbantani se banthattam meg annyira.. Elore koszonom a tanacsokat, velemenyeket.

2013. jún. 20. 00:50
 1/3 anonim válasza:
77%
Sajnálom,de akkor nem volt igaz barátnő.
2013. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Emese :) válasza:
Ha nem szeretnéd elveszíteni akkor fogad el hogy a barátja miatt elfoglalt mert ha legjobb barátnőd akkor ki kell tartanod mellette és ha ő avval a sráccal boldog akkor bizony öt is el kell fogadnod a ha másért nem a barátnődért. Biztos fáj a szakítás és értem hogy azt gondolod a legjobb barátnődnek meleted a helye mert ez így igaz el kellene gondolkodnod hogy ő e a legjobb mert ha igen ismerned kéne és tudnod mért nem foglalkozik veled.
2013. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
6 éve ismerem, de az utóbbi félévben nem önmaga.. Nem értem a viselkedését.. És nem tudom hova tenni ezt az egészet. Békülni akartam, de ő azt se akart..
2013. jún. 20. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!