Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ideges vagyok. Nyár van,...

Ideges vagyok. Nyár van, meleg, bulik, pia, nők, de nincs hova mennem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vannak ismerőseim akik mennek ide oda most nyáron, strandra, bulizni stb. és ők bírnak engem, de még se hívnak sehová. Én hívassam meg magam?? Ti hogy csináljátok a programokat? (nem lányként. lányként könnyebb szerintem) És én ilyen pörgős típus vagyok, tehát tök rosszul érzem magam, ha otthon ülök, kinézek és tök jó meleg idő van és tudom hogy az ismerőseim mennek bulizni, stb. És őket tudom hogy hívják és nem ők hívatják meg magukat. Az a baj, hogy az osztályom is szar. Nincs az osztályomba olyan ember akikkel tudnék menni valahova.
2010. jún. 11. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajszál pontosan ez a problémám nekem is! Kíváncsi vagyok a válaszokra. És lány vagyok, tehát nem könnyebb...
2010. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Kecskemét?
2010. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondjaim vannak, és én is lány vagyok. Szóval tényleg nem könnyebb nekünk.
2010. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem kecskemét
2010. jún. 11. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis hány éves vagy?
2010. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkét nemnek nehéz kérdés. És, kajak ugyanez a szitu.
2010. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!