Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz, ha 16 évesen még senkivel...

Gáz, ha 16 évesen még senkivel sem csókolóztam? 16/L

Figyelt kérdés

Van olyan osztálytársam aki már nem szűz,nem mondom,hogy az normális dolog.

De még csak csók se volt az én esetembe.

Bulizni nem engednek el a szüleim,így esélyem sincs!

Sőt egyedül sehová nem is mehetek,csak barátnőkkel.



#fiú #csók #lányok16
2018. ápr. 4. 21:58
 1/5 anonim válasza:

Én is 16 voltam szóval szerintem nem.

(Meg nyílván nem egy olyan kaliberű dolog mint a szüzesség elvesztése, de azért egy csóknak is meg kell adni a módját...szerintem)

2018. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mádár0218 ***** válasza:

Nem gáz, mindenki túl hamar akar mindent már 12-13 éveseknek vannak szerelmi gondjai én akkor még a legómmal játszottam xD


Nem feltétlen rossz persze attól függ milyen bulikra gondolsz.


Az hogy egyedül nem engedek sehova soknak tartom, elég idős vagy már hozzá szerintem, de szülői cucc.


Nem kell sietni semmivel, majd lesz előbb utóbb


19/F

2018. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

dehogy gáz, ez nem lóverseny, aki nagyon siet, abból hamar kiégett vén p.csa lesz, egy mindenkik.rvája...


ne siess, és csak azzal, akit szeretsz és érzed hogy ő is komolyan vesz

2018. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nem kell megfelelni a külső elvárásoknak.

Ilyen nincs, hogy gáz, ráadásul 16 évesen még nem vagy semmivel elkésve. Én még 25 évesen nem csókolóztam, és én se vagyok elkésve. Nem érdekel ez engem , nem versenyzem senkivel, majd ha megérkezik a megfelelő ember, akkor vele lesznek dolgok. Egyébként most már a láthatáron van egy illető. :)

2018. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helyes hogy nem engednek el a szüleid,és szerintem csak halgass rájuk később hálás leszel nekik ezért.

Különben meg nem gáz én 17 vagyok (F) és még én sem csókolóztam meg ráadásul szűz vagyok és akkor mivan? :D Annyira sz*rok bele már hogy mi a gáz meg mi nem én senki véleményére nem adok és szerintem te se tedd :D

2018. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!