Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 éves lány vagyok. Soha nem...

15 éves lány vagyok. Soha nem volt még barátom és nem is csókolóztam még senkivel. MIért ehet ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig elképsztően önbizalomhiányos voltam. Meg voltam róla győződve, hogy én nem vagyok szép, túl vékony vagyok, nem vagyok nőies, sose lesz barátom...stb


De az elmúlt fél évben rádöbbentem, hogy ez egy hülyeség.

Nyilván még mindig nem vagyok 100%-osan megelégedve magammal, de mivel rengetegen mondják, hogy szép vagyok és még a tanáraim is nagyjából minden 2. nap elmondják, hogy már megint miyen csinos vagyok...nem lenne értelme utálni a külsőm!


De ennek ellenére a fiúk nem érdeklődnek irántam. (Maximum interneten, de én nem vagyok híve a közösségi oldalakon való ismerkedésnek.)

Vajon ez miért lehet? A külsőm teljesen átlagos, normális. A belsőmet nem tudom reaálisan megítélni, de a barátnőim és családom elmondása alapján nincs aggódni valóm, semmi probléma nincsen a belsőmmel.

A legtöbb barátnőmnek komoly kapcsolata van és már előtte is volt 2-3 barátjuk.

Nekem nem. Soha nem volt senkim, még csak olyan kapcsolatom se, amire azt mondhatnám, hogy alakuló. Nem szeretnék interneten ismerkedni. Járok sportolni többször egy héten, zeneórákra, hétvégén is sokszor kimozdulok. Szóval nem vagyok egy bezárkózott hülye gyerek, aki várja a sült galambot. Csupán nem vagyok nyomulós...ez olyan nagy baj?


2015. márc. 28. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Van egy csomó ilyen kérdés.

Értem én, most épp depizni van kedved, és sírni azon, hogy mennyire más vagy. De nem.

Olvasgass...

2015. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

még fiatal vagy, semmi probléma azzal, hogy még nem volt barátod

ne görcsölj rá, legyél nyitott az ismerkedésre és majd alakul

2015. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a tanárok a csúnya lányoknak mondják h milyen csinosak.....de ez nem azt jelenti hogy nem vagy szép....a tanárok is különbözőek
2015. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ne várd,hogy a szerelem találjon meg téged. Tudod milyenek a mai fiúk (tisztelet a kivételnek), ha Mohamed nem megy a hegyhez a hegy jön Mohamedhez. Lehet, hogy még nem találtad meg az igazit.
2015. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert még nem találkoztál velem.
2015. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 To7ka ***** válasza:
Értelmesnek is tűnsz. Kivéve az xd nicked. Lehet olyan a stílusod, hogy mellé mivel még csinos is vagy, nem mernek megszólítani a pasik mert biztosak benne, hogy elhajtanád őket. A nagyon szép lányokat van hogy ritkábban szólítják le mint a nagyon csúnyákat. Beszélgess, nyiss mások felé!:)
2015. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) (Utolsónak: Azért ez a nevem, mert nekem valamiért hibásnak találta az email címemet, ezért a tesóméból szoktam belépni. Ő nem használja. És amúgy én is idegösszeroppanást kapok az "xD"-től. :D)
2015. márc. 28. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Senkinek nem kell egy ilyen hülye csaj, ennyi ;)!!!!
2015. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet probléma, ha esetleg túl félénk vagy, mert akkor azt hiszik a fiúk, hogy csak barátkozni akarsz, vagy hogy nem jönnek be neked. Próbálj kicsit flörtölni, több mosoly, szemezés. :)
2015. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet hogy megis vissza kene irnod az interneten is...nagyon sok olyanrol hallani hogy ott ismerkedtek meg...vesztenivalod nincs :P
2015. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!