Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csekk befizetéshez kell szülő?

Csekk befizetéshez kell szülő?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok. Senki nem tanított erről.

Nem kezeltem le a buszjegyet és megbüntettek. A szüleim nem tudják és nem is akarom elmondani, mert akkor hallgathatom a fél órás kioktatást.

Kb. Felszáltam le ültem és már kérték is. Jó ha nem ülök le pihenni a sok sok séta után akkor lekezelhettem volna. Bevallom. De semmi kedvem sincs hallgatni hogy balabalabla....

Szóval. Szülő nélkül el lehet ezt intézni? (A pénz megvan) és melyik részét kell odaadni? És a másik felét tartsam meg? Vagy mit kell csinálni?


Valaki segítsen. Köszönöm.

Ha tudsz még ezekről mondani, akkor írd már le. (Mert tényleg nem tudok semmit)



2018. ápr. 6. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá szülő, bemész a postára, odaadod a csekket, kifizeted, a keskenyebb részét vissza kapod, azt el kell tenni és meg kell őrizni egy ideig, hogy probléma esetén bizonyítani tudd, hogy befizetted.
2018. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!