Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek sárkányok?

Szerintetek léteznek sárkányok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A kepzeletedben igen.
2018. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Megtudod amint megnősülsz :)))
2018. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bubuka508 ***** válasza:
67%
Kettő- vagy négylábúak? 4 lábú pl. a komodói sárkány (vagy varánusz, ha úgy tetszik), 2 lábú pedig a nők többségéből lesz előbb-utóbb. Az elsárkányosodás folyamata tudományosan bizonyított tény. Egyesek szerint létezik a férfiaknál is, de én nem hagyom magam félrevezetni.
2018. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez nem vélemény kérdése, hanem egzakt módon megválaszolható. Olyan sárkányok nem léteznek, amilyenek a mesékben szerepelnek.
2018. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bubuka508 ***** válasza:
39%
Hétfejű nem létezik, de egyfejű is elég!
2018. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Sztem léteznek sárkányok. Mivel mágikus lények, könnyen el tudnak tűnni az ember szeme elől, színükkel beleolvadnak a környezetükbe. Nagyobb, érintetlen területeken sztem vannak. Mivel hüllők, jól birják a meleget, a vizet. Ha hideg van, napos részre mennek. Vadállatokkal, gyümölcsökkel táplálkoznak. Tojásaikat faodvakba, sziklarepedésekbe rakják. Kisebb tüzet úgy tudnak okádni, hogy a tüdejükben, nyelőcsövükben, és szájjukban magnéziumbevonat található, erőteljesebb be-és kilégzéskor láng keletkezik, mely a legrövidebb úton a nyelőcsvön és a szájjon át távozik. Az a testfelületük, amit érint a láng, vaskos kemény, de mindenképp vizes élőhelyen kell élniük, hogy eleget több tíz liter vizet megtudjanak inni egyszerre, hogy ezek a testrészek/szervek még vízállóbbak legyenek. Vadászat előtt, vagy ha észreveszik, hogy betolakodó van a közelben, egy perc alatt megtudnak inni 30-50 l vizet (a termetes szájjuk miatt), mert lehet, hogy tüzet kell okádni. A kisebb sárkányoknak hegyes fogaik vannak, de élnek mérget fecskendező sárkányok is. Tehát mindenképpen érintetlen, mágikus kisugárzású, vízközeli helyeken élnek.


Most lehet, hogy pfujoltok, de sztem párpedig léteznek sárkányok. A régen élt emberek ábrázolásain miért szerepelt annyiszor és miért hasonló a kinézetük/viselkedésük, és miért ez az egyik legnépszerűbb mágikus lény? Csak nem találták ki ugyanúgy a világ minden táján az emberek ezt a fenséges lényt? Látniuk kellet a sárkányt. Egy vándornak, vagy akárkinek, aki esetleg a fent említett helyekre tévedt!

2018. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves előziő VÁLASZOLÓ tökéletesen egyet értek veled!!!!!
2020. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!