Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? Jart mar igy...

Mi lehetett ez? Jart mar igy valaki?

Figyelt kérdés
Szombaton eltörtem az ujjamat egy baleset soran,ma meg arra lettem figyelmes,hogy mintha nem is tort volna el.Ezzel azt akarom mondani,hogy már nincs eltörve. Akkor Isten meghallgatott?
2018. ápr. 9. 08:04
 1/4 anonim válasza:
Én nem jártam még így. De szombaton biztos el volt törve és tegnap úgymond megjavult?? Ha igen akkor gratulálok mert nagy mákod volt, viszont én nem hiszek ilyen isteni erőkben/személy(ekben).
2018. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, két eset lehetséges: 1. Nem volt eltörve, csak úgy érezted. 2. Most is el van törve, csak úgy érzed, hogy nincs. Az első a valószínűbb.
2018. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg, van egy harmadik lehetőség: mutáns vagy, mint az "X- man" es más, hasonló filmek főhősei.
2018. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen dragam Isten aldasat adta reaaad!Tobbet imadkozz es ne felejts el bojtolni!
2018. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!