Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik országba költözzek?

Melyik országba költözzek?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, egyre inkább úgy látom nincs jövőm az országban, jövőre érettségizek, miután betöltöm a 18-at szeretném elhagyni ezt az országot.

Egyszerűen nem bírom elviselni azt a magasfokú gyűlölethullámot ami jelenleg Magyarországon folyik.

A kivándorláshoz szükséges tőke, a szüleimnek köszönhetően megvan, de nem igazán tudom hova költözzek, eddig ezek az országok kerültek szóba:

Svédország

Luxemburg

Hollandia

Németország

Ausztria

Franciaország

Spanyolország

Olaszország

Egyesült Államok

Dánia

Belgium

Svájc

Horvátország


Engem speciál nem érint kifejezetten a rasszizmus, mert én nem tartozok semmilyen kissebbséghez sem, de számomra elszomorító, hogy majd 70 évvel a 2. Világháború után újra lábra kell eme sötét, gyalázatos, és minden emberi érzést kiírtó kór.

Mindenképpen olyan országba szeretnék költözni, ahol nincs, vagy legalábbis nem ennyire nyílt a rasszizmus, könnyű elhelyezkedni dolgozni,és alacsonyak az adók, és egész évben kellemes az éghajlat.


Ti hova mennétek a legszívesebben


2018. ápr. 15. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiába.
2018. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül Svájcba mennék.
2018. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Svájc, Dánia
2018. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hollandia, vagy Svájc.
2018. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na lett azóta valami?

Kellemes az éghajlat akkor Spanyolország.

De ha nem akarsz túl messzire menni akkor Ausztria.

Vagy Lichtenstein ez egy mini állam de szép hely németül beszélnek.

2018. máj. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!