Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mik a követke...

Ebben az esetben mik a következmények? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2018.március.13 an írtam alá a szerződésem egy amerikai gyárnál.

Akkor már "egy hetes" terhes voltam amit persze nem tudtam.

Most vagyok 6 hetes terhes.

És egy hónapja vagyok a cégnél. Majd csak június 13 án jár le a próba idom.

Az lenne a kérdésem. Hogy jól döntök ha megvárom a három hónapot és utána jelentem be? Természetesen azért hogy meg legyen a munkaviszonyom és be legyek jelentve, mert terhesen nem lehet dolgozni azonnal tp-re kell menni mert minimálisan de van káros anyag.

Vagy felesleges kivárni mert a három hónap munkaviszonnyal nem biztosítok magamnak semmit?

Így legalább lesz tb-m ugye jól gondolom?

Sajnos nem értek hozzá.

És nem tudom mi a teendő, eddig jó lett volna ha jön a baba sajnos kiválasztotta a legrosszabb időpontot, mert azóta nem próbálkozunk hogy másik munkahelyre mentem dolgozni.

Nem tudom mennyire érthető de ha tud valaki valamit segítsen mert ilyen témában nem vagyok otthon de jó lenne tisztán látni.

Kérem a kötekedő kommentelők kíméljenek meg. Nem közoktatást várok hanem tanácsot.

Köszi :)



2018. ápr. 15. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
A JOG kategóriában jobb válaszokat kapsz.
2018. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!