Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a szám?

Mit jelent ez a szám?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit jelent a 655-ös szám. Állandóan 6:55-kor nézek rá az időre?

Válaszotokat Köszönöm!?



2018. ápr. 15. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Tudat alatt figyelsz a számra, ezért hamarabb észreveszed és megjegyzed hogy megint észrevetted. Ezt megerősítési torzításnak hívják, és csak az agyad játszik veled. A világon semmi jelentése nincs. Az ember bioritmusa és az időszámítás miatt eleve kitüntetett figyelme van az idő követésének, a 24 óra bármelyik percének szentelhetnél figyelmet, mind egyenrangú (még az egyforma számok is, mert előfordulási gyakorisága pont ugyanannyi a 11:11-nek mint bármelyik időpontnak).
2018. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem... Hát köszönöm a választ!
2018. ápr. 16. 00:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Így már én is voltam, rendszeresen ugyanabban az időpontban neztem az órára, de nem gondoltam, hogy bármi jelentése lenne. Valószínűleg nem is volt, mert "elmúlt".
2018. ápr. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!