Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon agresszív vagyok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és nagyon könnyen ki jön belőlem az állat. Nem tudom hogy min csináljak nemrég egy gyerek facebookon fel idegesített és annyira el borultam hogy el kezdtem a szekrényt ököllel ütni. Meg is volt zúzódva. Nem tudom hogy miért van ez így de amikor le nyugodok akkor alig emlékszem valamire. A legjobb barátnőmnek is neki mentem. Nem tudom hogy mit csináljak. Valaki valami tanácsot tud adni ?

nem a véleményeteket kérem hanem valami tanácsot! A válaszokat előre is köszönöm.


2018. ápr. 16. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pszichológus esetleg? szerintem segítene rajtad (nem sértés,komolyan)én meglátásaim szerint ezt a szülök nem megfelelően kezelik
2018. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem akarok pszichologushoz járni az full ház lenne és am apám meg halt anyámal meg nem nagyon beszélek szóval nem nagyon tud semmiről
2018. ápr. 16. 16:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Küzdősporton vagy hasonlón gondolkodtál már?


Szinte mindegy melyik konkrétan, csak tradicionális legyen. Amit ide leírtál azt az edződnek elmondod, ha megkérdezi miért jöttél.

2018. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
próbáltam már de sehova se vetek fel
2018. ápr. 16. 16:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz anyádal? (ha nem személyes dolog, persze)
2018. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig, ha ütöd a szekrényt, nekimész a legjobb barátnődnek, akkor mégiscsak pszichológussal kellene beszélned.
2018. ápr. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként nem akkora gáz a pszichológus, mint ha mondjuk, nem bírsz az indulataiddal és valami komolyabb problémát csinálsz.
2018. ápr. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
anyámmal nem szeretek ilyenekről beszélni és az egész falu rólam beszélne ha pszichologushoz járnék és nem is akarok valami más tanács ?
2018. ápr. 17. 16:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha pszichológus nem jöhet szóba és küzdősport sem(egyébkent miert nem vettek fel sehova?), akkor neked kell rájönnöd, mi nyugtat meg. Valamilyen zene(akár relaxációs, akár más), egy kiadós séta, vagy futás, stb. Ha meg vegképp nincs ötleted, szerezz be egy bokszzsákot, amit a fal, vagy épp ember helyett püfölhetsz, ha minden kötél szakad.
2018. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
zene séta meg ilyesmi már próbáltam futni nem tudok hol erdös részen lakunk de a boxzsák ötlet az tetszik meg próbálom köszönöm
2018. ápr. 17. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!