Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon agresszív vagyok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és nagyon könnyen ki jön belőlem az állat. Nem tudom hogy min csináljak nemrég egy gyerek facebookon fel idegesített és annyira el borultam hogy el kezdtem a szekrényt ököllel ütni. Meg is volt zúzódva. Nem tudom hogy miért van ez így de amikor le nyugodok akkor alig emlékszem valamire. A legjobb barátnőmnek is neki mentem. Nem tudom hogy mit csináljak. Valaki valami tanácsot tud adni ?

nem a véleményeteket kérem hanem valami tanácsot! A válaszokat előre is köszönöm.


2018. ápr. 16. 15:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell tudniuk róla
2018. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sok folyadék,

sok (megfelelő mennyiségű) alvás,

magnéziumkúra,

az olajos, zsíros, 'pörgető' ételek + direkt cukrok (kristálycukor, barna cukor, édességek, fruktóz) + a fehér lisztből készült ételek kerülése, csökkentése.

Rend, jó illatok a szobádban.

Citromfűtea.

Jó zenék, filmek, regények.

Barátok, jó kedv, programok.

2018. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket a boxzsák itthon be vált :D
2018. ápr. 20. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!