Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha megcsalt a...

Mit tegyek, ha megcsalt a barátnőm, de nem tudja, hogy tudom?

Figyelt kérdés

a sztori a következő: ültem a laptopja előtt, a barátnőjétől folyamatosan kapta az üzeneteket viberen, amit a gépen is feldobott értesítésként. nem szoktam ezeket figyelni, de volt egy mondat, ami felkeltette a figyelmemet és elolvastam pár sort az előzőekből. világos lett, hogy többször is kavart a legjobb barátommal, miközben én is ott voltam velük egy társaságban (tudom, én vagyok a szemét, mert nem szabad beleolvasni ezekbe)

pedig én megbíztam benne, és a barátomban is. a kérdésem az, hogy van-e rá esély, hogy elmondja ezt nekem, vagy nincs? ha elmondaná, akkor talán fátylat borítanék rá.



2018. ápr. 16. 19:41
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát én a helyedben biztos hogy nem bocsájtanék meg neki.. Már nem tudnék bízni benne. Visszatérve.. nem hiszem hogy elmondja. Ha eddig nem mondta most se fogja (de ez csak az én véleményem) Szerintem mondd el neki hogy tudod. És nem nem te vagy a szemét . ÉN úgy vagyok vele hogyha van barátom (mert lány vagyokxd) Akkor ő nyugodtan megnézheti az üzeneteimet hisz úgy sincs semmi titkolni valóm . Remélem tudtam segíteni.
2018. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előre bocsátom, nem akarok negatív lenni. Próbálom kívülállóként megítélni a történetet. A kérdés, a barátoddal meddig jutottak? Flörtöltek egymással, vagy már messzebb is eljutottak. Ha csak flörtöltek, és ezt a barátnőd önmagától elmondja Neked, akkor még van esély arra, hogy a kettőtök kapcsolatát helyrehozzátok. Azonban ez a kapcsolat már így sem lehet felhőtlen, mert ott marad az emberben a kétség. Megbocsájtani mindent meg lehet, azonban elfelejteni nem lehet. Azt mondom, vannak más lányok, akik szívesen és őszintén tudnának szeretni.

Másik kérdés a legjobb barátod! Ő milyen barát, ha a Te barátnőddel képes "kavarni"? Férfi szempontból mondhatjuk, hogy őt egy adott pillanatban elvarázsolta a lány, de ő csak az ösztöneire figyelt, és nem akart Téged megbántani. Sovány vigasz. Te megtetted volna ezt az úgymond legjobb barátoddal? Igen nehéz a Te jelenlegi helyzeted. Felhőtlen már egyik kapcsolat sem lehet.

2018. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hany évesek vagytok és konkrétabban, mit értesz "kavarás" alatt?
2018. ápr. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, hogy a kérdésben megcsalást írsz, a "kavarás" meg még nem feltétlenül az. Mindenesetre, ha tényleges megcsalásról van szó, akkor szerintem, keress új barátnőt és "legjobb barát"- ot.
2018. ápr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!