Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elterelés közben, vagy után...

Elterelés közben, vagy után van drogteszt akár a drogközpont, akár a rendőrség részéről?

Figyelt kérdés
Marihuána fogyasztás miatt járok elterelésre.
2018. ápr. 20. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Te is csalni akarsz?
2018. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez hogy lenne csalás?
2018. ápr. 21. 00:32
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Drogozni elterelés közben?

ÁÁáááá... hogy is lenne csalás...

2018. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az ismeroseim kozott akik jarnak elterelesre mind csinaljak..
2018. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Az ELTERELÉS arról szól, hogy megígéred: NEM FOGSZ drogozni.

Normálisan én is ellenőrizném. Sajnos a kábítósok egy idő után mindenre hajlandók, akár gyilkolni is.

2018. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Jah aki elszív egy füves cigit már gyilkol is következő adagért. Elszomorító mennyi tudatlan barom van ebben az örszágban, EZ FŰ EMBER, NEM HEROIN!!


Csak, hogy a kérdésre válaszoljak, elterelésen joguk van szúrópróbaszerűen vizeletvizsgálatot végezni, de nem mindenhol szoktak, ahova én járok(igen egy drogos bűnöző vagyok aki gyilkol) ott már az elején elmondták, hogy nem kell fosni mert nem lesz semmi, kérdezd meg te is bent, max azt mondják, hogy igen lesz. Gomoában lehet venni műpisit, ugyan olyan kémiailag az összetétele mint az igazinak.


Az olyan tudatlanokkal, mint az előttem szóló, meg nem kell foglalkozni. Sajna meg kell várni még elhullik az Ő generációjuk, addig Mo.-n ez lesz a fű megítélése társadalmilag.

2018. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Jó lenne tisztáznunk pár dolgot.

1: Magyarországon a jelenlegi törvények nem engedik meg a drogozást. Ha ez neked nem tetszik, szóljál a képviselődnek, akire szavaztál, hogy terjesszen elő másféle törvényjavaslatot. De addig, amíg ez a törvény, addig BE KELL TARTANI!


2: Az elterelés azt jelenti, hogy hivatalosan megígéred: NEM FOGSZ DROGOZNI, a hatóság pedig ennek fejében eltekint a büntetéstől, ami amúgy kötelező lenne, mivel MÁR drogoztál.

Ha nem tartod be az ígéreted, az CSALÁS! És ennek külön büntetése van! Plusz azon felül, hogy akkor megkapod azt a büntetést is, ami a drogozásért járt volna.


Vagy esetleg te normális dolognak tartod a hamis ígéretet, a csalást, a büntetés alól való kibújást és a hatóság megtévesztését?

De akkor mit vársz el mástól? Pl. állam hogyan viselkedjen veled szemben?

2018. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!