Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én gyűlölöm, amikor kaja...

Csak én gyűlölöm, amikor kaja közben kérdésekkel bombáznak?

Figyelt kérdés

Amikor eszek,akkor bunkóság kérdezgetni. Legalább arra a kis időre csendben maradhatna az illető.

Azt is utálom,ha valaki teli szájjal beszél. Az ilyenek nem veszik észre magukat?

Nem tudok úgy enni,hogy ha valaki állandóan kérdez. Kaja közben nem fogok beszélni.



2018. ápr. 26. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Italozáskor fagyi közben oké , de vagy társalgunk vagy eszünk .
2018. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HA téged zavar, akkor közlöd az illetövel, hoyg majd evés után beszélsz vele, MOST eszel. (és ezután nrm válaszolsz neki)
2018. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fuuu! Ez engem is nagyon tud bosszantani. Látja hogy már ötödszörre próbálom bekapni azt az egy falatot, de azért még csak kérdez... Persze tudom nem direkt van. Mondjuk ha csámcsog akkor ha bunkó ha nem, nem birom elviselni szóval finoman szólok.
2018. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én ilyenkor közlöm, hogy most eszek, addig nem válaszolok, ha továbbra is kérdez meg se szólalok, ennyi..
2018. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ettöl én is rosszul vagyok
2018. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!