Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 10 faktoros naptej milyen?...

A 10 faktoros naptej milyen? Ér valamit?

Figyelt kérdés
Fehér színű bőröm van egyébként.
2010. jún. 13. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyat vettem, hát azért lepirult a vállam. Legközelebb legalább 20-asat veszek, nagyon világos a bőröm. De pl. az arcomra mindig gyerek naptejet használok, ami 50 faktoros, de estére még ezek után is égett kicsit.
2010. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez tényleg attól függ mekkora a napsugárzás, és milyen a böröd. Pl én hamar barnulok, de elsönek 30 faktorost használok, aztán mikor már szép barna akkor 15 alattit, de azt akkor is ha már totál barna vagyok.

Ha csak az van akkor kend magad nagyon gyakran vele. A hatása ugyan olyan csak vékonyabb réteg és így gyakrabban kell használni.

2010. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak ilyen van. És az jó,ha sokat kenek magamra belőle? (Olyan sokat,hogy fehér lesz tőle a bőröm,mert nem issza be) Az nem lényeg,hogy hülyén néz ki,mert itthon vagyok,kint a kertben.
2010. jún. 13. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!