Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha fiúként ezeket az...

Kicsidodó kérdése:

Gáz ha fiúként ezeket az énekeseket szeretem?

Figyelt kérdés

Adele

Sia

LSD

Lana del Rey

Jessie J



Én utálom a rap-et,és a metált szívemből :/

Sokan furának tartanak. Most a kedvenc zeném:Adele - I Miss You



2018. máj. 4. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Olyan nincs. Amit szeretsz az egy belső érzés, és azt másoknak tiszteletben kéne tartania. Ennyi. Egyébként ha van, aki hozzád közel áll, javasolhatod neki; hogy hallgasson bele 1-2 kedvencedbe; hogy osztozzon veled az élményben. De ha nem álltok közel annyira egymáshoz, akkor ne tukmáld. Ennyi:)
2018. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt gáz, ha ilyen zenéket hallgat bárki, akár fiú, akár nem.


Másrészt ez az én magánvéleményem, amivel neked marhára nem kell foglalkozni. A te dolgod, mit szeretsz.


Az igazi gáz az, ha nem szereted ezt a zenét, csak divatból hallgatod, mert ez a menő a társaságodban. De ezt csak te tudod, így van-e.

2018. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont,hogy ezek a zenéket nem szeretik a fiúk amiket én hallgatok,és csúfolnak emiatt
2018. máj. 4. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor koncentrálj a második pontomra.
2018. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor beszélgessetek másról; ne a zenei ízlésről. Amikor erről akarnak beszélgetni, finoman morzsolódj le a társaságról. Erről te inkább ne beszélgess velük szerintem, ha bántanak miatta; nem fogadják el, hogy teneked más az ízlésed. És ez őket minősíti , nem téged.
2018. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Neharagudj de szemem szúrja ez a poszt: "utálom a rap-et és a metált szívemből" de miért? A hangzás a stílus vagy a szöveg? Persze neked ez a véleményed én például a magyar semmitmondó "rap"-re hasonlító szöveget gyűlölöm. Szóval értelek. Egyébként nem gáz. A "kimegyek a haverokkal és mindenhol 100-al üvöltetem ezeket a magyar semmitmondó szövegeket" na EZ gáz, ilyet ne csinálj. Amúgy Adele szövegei gyönyörűek és mindenkihez szólnak. :)

14/l

2018. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!