Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek tolmács attól mèg...

Lehetek tolmács attól mèg hogy transznõ vagyok, és majd átleszek operálva?

Figyelt kérdés
Sziasztok ill. jò estét. A nyelvek nagyon jól mennek. Múltkor pl. édesanyám megkért area, hogy fordítsam le neki egy videót egy énekesrõl, vmi Aviccirõl angolról magyarra és nagyon jól ment nekem. Ugyan ezt meg tudom tennis más kombinációban is. A lényeg az, hogy a szüleim azt mondják, hogyha át leszek majd màr nõve operálva, akkor nem fognak felvenni az egyetemre. Németországban élünk. Szerintük lehetek tolmács attól mèg, hogy át leszek operálva nõvé?
2018. máj. 4. 22:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsi. Mèg nem vagyok nõ hanem lány ill. transzlány.
2018. máj. 4. 22:11
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Milyen nyelvre forditanal? Mert a magyar, mint latszik, nem megy.
2018. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van az egyetemnek ahhoz, hogy milyen nemű vagy?
2018. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tudja, ez nem válasz a kérdésemre. De jò, akkor legalább az Ön kérdése legyen megválaszolt. A nyelveim: A nyelv:Német;B nyelv:Angol és C nyelv: Orosz vagy Kínai.
2018. máj. 4. 22:22
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Végre vki válaszol normálisan.
2018. máj. 4. 22:23
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor mi koze az egeszhez az avici magyarra forditasanak, amiert anyuci megsimizte a buksid?
2018. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Na ide figyeljen! Lehet, hogy pocsék a magyarom. De az Öné sem túl fényes. Elõször is! Nem a kérdésemr adta a választ ( szövegértés, ami 2. osztálytól van). Második, helyesírásáról ne is beszéljünk!
2018. máj. 4. 23:25
 8/20 anonim ***** válasza:
Melyik szot nem sikerult feldolgozni hardveresen?
2018. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Amugy, ha fel is vesznek az egyetemre a tarsaid peppe utnek mindennap. Nalunk a 99% nem szereti buzeransokat.
2018. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem homoszexuális is vagyok, hanem transzszexuális. Remélem, hogy ez itt, Németben másképp van és nem fognak agyonverni.
2018. máj. 4. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!