Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves mindenki! Szlovákiai...

Csupine24 kérdése:

Kedves mindenki! Szlovákiai fatelepet keresnék! Tud esetleg valaki?

Figyelt kérdés
Tetőcserét tervezünk, kaptunk egy jó magas árajánlatot és faragni szeretnénk belőle. Azt a fülest kaptam, hogy Szlovákiában jóval olcsóbb a faanyag. Tapasztalat? Ötlet?

2018. máj. 7. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ötlet az van. Mármint, hogy min érdemes elgondolkodni. Azon mindenképpen, hogy ezek nem olyan anyagok, amik elférnek a furgon hátuljában, tehát a szállítás elég drága lenne (hat számjegyű összeg) Kérdés, hogy még így is megérné-e, van-e annyival olcsóbb a szlovák kereskedő, hogy a plusz költségekkel együtt is olcsóbb legyen a beszerzés mint a magyar.
2018. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy Afganisztánban még olcsóbb a faanyag!
2018. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Mi egzótákat keresünk szintén a környező országokból. Állítólag valahol Ausztriában is van. Tud esetleg valaki erről infot? Köszi!!
2018. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!