Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ránőtt a bőr a...

Mit tegyek ha ránőtt a bőr a piercingemre?

Figyelt kérdés
11 napja csináltattam angel bites piercinget és az egyik fel volt dagadva mindig. 2 napja nőtt rá a bőr belűl és nem tudom mit csináljak vele. Próbáltam átnyomni de nem sikerűlt. Mit tudnék vele házilag csinálni?

2018. máj. 7. 11:53
 1/4 anonim válasza:
3-5 hét a gyógyulási idő, addig ez a dagadás miatt lehet, de ha azután is így marad akkor sanszos, hogy ferde, azaz nem párhuzamos a pc hátulja a bőröddel és ez már így marad. Nekem az alsó ajkam alatt volt középen pc és ferdén szúrták át, a fele gyak. mindig benne volt a bőrömben, nem illeszkedett rá rendesen belül. Emiatt pl a másik fele ami elállt, a fogzománcomat végigkarcolta 1-2 évig. Otthon házilag szerintem ne csinálj semmit, de javaslatot kérhetnél a szakembertől akivel készíttetted, hogy ilyenkor mivan. Vagy bármelyik ezzel foglalkozó embertől. Esetleg kicserélik hosszabbra átmenetileg arra a 3-5 hétre a pc szárát, bár úgy tudom, a leghosszabbat használják átlövés utáni időszakra pont emiatt.
2018. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vissza a szalonba és kérj bele hosszabb szárú ékszert. Otthon házilag nem érdemes semmit sem tenni vele.
2018. máj. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért de az egyik az mindig fel volt dagadva de a másik az nem. Ugyan akkora pc van mindkét oldalon és a bal annak már nincs baja egyedül a jobb oldali az aminek a talpa a bőröm alatt van és fáj. Szóval belűl ránőtt a bőr.
2018. máj. 8. 08:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem szúrták nem lőtték és nekem kellett ékszert vinni.
2018. máj. 8. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!