Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy felejthetném...

Mit tegyek? Hogy felejthetném el őt?

Figyelt kérdés

Még párhonappal ez előtt jártam egy sulis társammal,akivel hol jártam,hol szakítottam. A kapcsolat nem tartott valami hosszú ideig viszont a Szüleim biztos lecsesznének ha én ezt elmondom neki,ugyanis volt egy kis konfliktus a fiúval kapcsolatban,és a többi ismerősöm se nagyon értené...

A fiú idén fog ballagni,(1 évvel idősebb nálam)viszont amikor látom hiányzott,de amikor nem,akkor néha szintén hiányzott,néha viszont látni nem akartam többet. Ráadásul azthiszem belé voltam komolyan szerelmes és nemtudom mit tegyek.



Ja és a fiú nemtudom hogy utál-e vagy csak nem bír,viszont az biztos hogy nem nagyon van oda értem.


De akármennyire is próbálom őt kiverni a fejemből ugy hogy próbálok nem rá gondolni,nem beszélni róla,stb.,nem megy. Azon kívül (értelem szerűen)egy suliba járunk,igy minden nap találkozok vele,meg azon kívül is látom néha. Meg az egyik tesója(4-en vannak testvérek,abbol 3-an járnak az iskolába és ő a legidősebb,es az idősebbik ötse) is folyamatosan csesztet.(Most nem részletezném hogy hogyan,de nem szokott csúfolni,meg semmi rosszat nem mond rám csak egyszerűen idegesít)



2018. máj. 10. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyen kiderítheted, hogy miként gondol rólad, mégpedig ha beszélsz vele és megkérdezed.
2018. máj. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen de ez nem olyan egyszerű mert szinte sosincs egyedül és nem lehet vele négyszemközt beszélni meg az se biztos hogy akarna
2018. máj. 11. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha aztmondod nem nagyon bír, próbálj meg nem rá nézni. Mikor "véletlen" jön veled szemben, még azért is húzd ki magad, legyél pozitív, hidd el büszke leszel magadra. Amikor úgy érzed nem tudsz másra gondolni, gyorsan menj el vagy csinálj valami olyat amit nagyon szeretsz, az eltereli a figyelmed.
2018. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!