Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el?

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
17 éves csaj vagyok, és egy suliba járunk a sráccal nagyon megtetszettunk egymásnak, szemeztünk, sokat dumcsiztunk, de a srácnak más csaja lett egyik pillanatról a másikra, méghozzá megint a volt csaja! Most a napokban a srác nagyon sokat ír nekem, hogy visszahódít meg stb. merthogy állandóan veszekednek, de vhogy neem tudom öt megérteni mert egyszer kibékülnek aztán megint összevesznek és ez így megy......Szeretem öt, de elszeretném felejteni és tovább lépni, mert ez így már sok!
2011. aug. 29. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz elfelejteni de szerintem csak ki akar használni. Nekem a barátnöm lépett le persze mindig pasizgatott most meg vissza akar jönni. Hát fogadja be a villám már
2011. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kibírod, állj neki ellen. Tudod, az elérhetetlen nő mindig jobban kell a pasiknak. Amíg a vadászösztön hajtja (tehát nem kap meg), úgyis üldözni fog. És így derül majd ki az is, mennyire vagy neki fontos. Ha sokáig nem adja fel, végleg szakít a másik lánnyal, akkor talán kaphat még egy esélyt, de ha pár nap alatt megunja, akkor annyit is ér. Hiába fogadnád vissza, elmenne újra. Értesd meg vele, hogy nem vagy védőháló...
2011. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!