Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fiúk nem érzik magukat...

A fiúk nem érzik magukat zavarban vagy nem szégyenlősek ha nyilvános helyen vagy pl. barátnőjüknél elmennek nagywc-zni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez a nők bolondériája. bár az is igaz, hogy a nőktől elvárják, hogy ne szarjanak, csak párologtassanak.
2018. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem férfi-női különbség, hanem érettség kérdése. Aki eljut odáig agyban, hogy az emberi szükségletek természetesek és nem szégyellnivalók, akkor nem fogja érdekelni őt mások véleménye. Ez pont olyan mint tampont, vécépapírt vagy óvszert venni a boltban és attól félni hogy ki mit gondol. Miközben szarni például minden ember szokott, tehát nem szenzáció hogy eszközt vesz hozzá.
2018. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak olyan helyen érzem magam zavarban, ahová most mentem először, vagy nem sokadjára. A végén még azt fogják mondani, hogy sz.rni járok oda...

Nyilván a nyilvános hely nem számít, mert ott senkinek semmi köze hozzá.

Barátnőnél sem, mert rendszeresen járok hozzá, és jobb, ha mielőbb megtudja, hogy én szoktam nagywc-zni.

Az mondjuk gáz, ha egy barátnőnél rögtön az első alkalom úgy kezdődik, hogy nem a szobáját nézem meg először, hanem a wc-jét.

2018. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én speciel kifejezetten szegyenlem.Ha muszaly egy idegen helyen huzamosabb ideig ott lennem,akkor addig vagyok ott ameddig kibírom wc-zes nélkül és direkt kevesebbet is eszem.Vagy esetleg elmegyek az adott városban a nyilvános wcjre.
2018. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem de a barátnőm 3 napig nem volt szarrni amíg nállam volt. :D
2018. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,és 4. nap végül elment?:D
2018. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja mondta tesója amikor hazaért egyből rohant a wcbe :’D
2018. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!