Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van h az utolsó 3csomago...

Miért van h az utolsó 3csomagom nem jött meg wishről?

Figyelt kérdés
Nem egyszerre rendeltem őket de egyiksem jött meg a várt határidőig. Vissza fizették, de nagyon szeretném a cuccokat :/ és kicsit fura h eddig minden megjött,volt h 2hét alatt.. de most az utolsó csomagok nem.. Már arra is gondoltam h mivan ha a postán lenyulták mert kiváncsiak voltak h miket rendelek egyfolytában.. vagy épp olyan időszak van h késnek a küldeményemek kínából? Én mindig attól félek h valahol valamelyik dolgozó lenyúlja :/
2018. máj. 14. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugye elolvastad?

KÍNÁBÓL rendelte a WISH Neked.


Nekem 3-ból 3 nem jött össze úgy, ahogy ígérték, a wish tiltólistára került (nálam)

2018. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de eddig mind megjött, az utóbbiak nem, és ez fura
2018. máj. 14. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:

A postán nem szokás lopni, lenyúlni, kinyitni meg kutatni a csomagokban. Nem is férnek hozzá, másrészt a posta kártérítési felelőssége miatt nem is éri meg senkinek ezt csinálni. Mégis olyan városi legenda szinten hozzák fel példának, mintha ez természetes lenne.


Kínából 45-60 nap az eredeti normál szállítási idő. Mióta mindenki Kínából rendelget, már a magyar posta sem bírja az iramot, van hogy hetekig állnak feltorlódva mert a vámon még a korábban beérkezetteket dolgozzák fel.


Részedről elég nagy hiba volt 2 vagy 4 hét után a pénzed után panaszt emelni és visszakérni az árát, mert a 60 napon belül még bármikor megkaphatod, de az eladótól mégis visszakövetelted a pénzt.

Az oldalon leírt dátum mindig egy becsült idő a világátlag alapján és sehol nincs leírva vagy megszabva hogy neked ezen az időn belül meg KELL kapnod a küldeményt, különben úgy veheted hogy elveszett.

2018. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már több mint 60nap eltelt. És miért ne éllnék a lehetőséggel ha felajánlották h vissza fizetik? Nekem az a fura h eddig megjött mind de az utóbbi időben egy sem.. nem mondtam h a postán lopták el akárhol elveszhetnek.. de igenis a postán is, sok ismerősömmel volt h kiderült a postán veszett el és lenyúlta valaki.. sosem lehet tudni mivel előre ki vannan fizetve..
2018. máj. 18. 10:35
 5/5 A kérdező kommentje:
De mindegy mert nem nagy összegek és vissza is fizetik, de nagy csalódás akkoris h várom és valamiért nem jön meg. Főleg h eddig nem volt gond most viszont akármelyik bolttól rendelek wishen egy se ért ide.. ezért már arra is gondoltam valami gond lehet a szállítással.. h késnek a cuccok mert vagy valami gond van vagy valaki lenyúlja.. más opció nincs
2018. máj. 18. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!